Sporto gerbėjas Vytautas stebisi rezultatais bei trumpai ir aiškiai formuluoja klausimą – kas vyksta su Jonavos futbolu?

„Rezultatai: 0:2; 1:2;  0:2;  0:3, kas vyksta su Jonavos futbolu? Nieko nerašoma, gal kai nėra rezultatų, nepatogu rašyti“, - teigia skaitytojas Vytautas.

VšĮ „Jonavos futbolui“ pateiktas Vytauto pastebėjimas bei užduoti papildomi klausimai, kodėl tokie rezultatai, su kuo žaistos paskutiniosios varžybos.

Anot Všį „Jonavos futbolo“, šiais metais klubo strategijoje stiprų vaidmenį užima jaunimas ir jaunimo ugdymas.

„Prieš sezono startą vyko diskusijos ir buvo ieškoma sprendimų, kaip mūsų jauniems sportininkams suteikti kuo geresnes tobulėjimo sąlygas, kaip užtikrinti, kad mūsų vietiniai žaidėjai gautų žaidybinio laiko ir galimybę pasirodyti suaugusių futbole.

Nepasiekus bendradarbiavimo susitarimo su Be1 futbolo akademija, turėjome greitai spręsti situaciją, tad pirmai komandai, kuri ruošėsi žaisti antroje lygoje ir kilti į stipresnes lygas pagal sportinį principą, išlaikant kuo daugiau vietinių žaidėjų, tačiau teko žaisti pirmoje lygoje, kuri yra žymiai stipresne ir konkurencingesnė.

Komandos komplektacija vis dar vyksta, tikime, kad reikia laiko komandos susižaidimui ir rezultatai ateis, tačiau svarbiausi šio sezono tikslai yra jaunimo integracija į vyrų futbolą ir tęstinumas. Suprantame, kad komandos formavimas neįvyksta per dieną, tai užima laiko, tad klubo siekis yra turėti tvarią struktūrą su ilgalaikiais tikslais ir jų kryptingai siekti“, - teigia Všį „Jonavos futbolas“.

Primename, kad Jonavos rajono savivaldybės taryba praeitų metų lapkritį pritarė sprendimui investuoti papildomų lėšų į Jonavos futbolą ir perimti VšĮ „Jonavos futbolas“ valdymą, kad būtų užtikrinta tinkama įstaigos veikla. Eisvinas Utyra paskirtas dirbti VšĮ „Jonavos futbolas“ direktoriaus pareigose. Šiai įstaigai priklauso reprezentacinis miesto futbolo klubas FK „Jonava“, įstaiga taip pat vykdo Jonavos rajono vaikų ir jaunimo futbolo plėtros programas.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: