Portalas jonavoszinios.lt gavo skaitytojos laišką, kuriame pasakojama apie Jonavos ligoninės 5-to aukšto būklę, konkrečiai apie 501 palatą. Moteris rašo (kalba taisyta): 

,,Sveiki, šįkart apie mūsų ligoninę. Kiek viešumoje įrašų, kad Jonava tvarkosi... Išoriškai galbūt... Paguldė vyrą į ligoninę, o vaizdelis žiaurumo: tualetai išlaužyti, neužsirakina, palatoj oro nėra visai,  šaldytuvas visame skyriuje vienas, jis [vyras – red. past.] vos paeina, o jei nori valgyt – teks eit per visą koridorių pasiimti duonos. Palatoje nei spintos rūbams susidėti. Teko gulėti Kaune neseniai, tai viskas buvo palatoje: ir spinta, ir šaldytuvas, ir tualetai užsirakino. Ar čia Jonava gyvena dar sovietmečiu? Apie privačias palatas net kalbos nėra, nes jų tiesiog Jonavos ligoninė neturi".  

 

Redakcija kreipėsi į VšĮ ,,Jonavos ligoninė” administraciją ir sulaukė komentaro dėl p. Silvijos išsakytų pastabų. Dalinamės juo su skaitytojais: 

 

,,VšĮ „Jonavos ligoninė“ administracija kiekvieną dieną deda labai daug pastangų, kad ligoninė atitiktų visus šiuolaikinius reikalavimus, būtų patogi ir patraukli pacientams. Daug darbų jau atlikome, daug jų vyksta šiuo metu ir dar labai daug darbų vyks ateityje. 

  

Ligoninė džiaugiasi dideliu Jonavos rajono savivaldybės administracijos, tarybos, mero palaikymu – jų dėka įstaigoje jau įrengti Akušerijos ginekologijos, Dienos chirurgijos skyriai, atitinkantys visus šiuolaikinius pacientų poreikius. Šiuo metu renovuojamas Radiologijos skyrius, rengiama infrastruktūra Kompiuterinio tomografo įdiegimui. Šalia ligoninės įrengtos papildomos automobilių stovėjimo vietos. 

  

Siekdami pacientų komforto, pakeitėme visas mechanines Terapinių skyrių lovas į elektra valdomas, pacientų slaugą užtikrina priimtas papildomas personalas, laikomės visų higienos reikalavimų. 

  

Atsakydami į konkrečius užduotus klausimus norime pabrėžti, kad tualetai ligoninėse nėra rakinami dėl pacientų saugumo – paciento būklės pablogėjimo atveju personalas privalo patekti į patalpą ir suteikti pagalbą. 

  

Jonavos ligoninė užtikrina pacientų dietinį maitinimą – maistas kiekvienam asmeniškai patiekiamas individualiuose padėkluose ir termo induose, todėl papildomai gendančio maisto laikyti šaldytuvuose nerekomenduojame dėl toksinių infekcijų pavojaus. 

  

Jonavos ligoninė per metus priima ir gydo apie 5 tūkst. pacientų ir laikosi politikos, kad gydymo ir slaugos paslaugos turi būti vienodai prieinamos visiems Lietuvos piliečiams. Nediskriminuojame savo pacientų turtinės padėties atžvilgiu – privačios slaugytojos, gydytojai galimi tik ambulatoriniame lygmenyje, tuo labiau kad ligoninėje vystomos Dienos stacionaro paslaugos, kuomet gydymas taikomas ligoninėje, o po medicininių procedūrų ligonis grįžta į namų aplinką ir kitą dieną vėl atvyksta gydymui. 

  

Atsiprašome paciento dėl slogaus įspūdžio ir dėkojame už pastabas. Mums svarbi kiekviena nuomonė – džiaugiamės, kai sulaukiame padėkų už suteiktas paslaugas, jaukią aplinką, maitinimą ir taikytą gydymą, dėkojame ir už kritiką, kuri skatina keistis ir tobulėti.” 

Primename, kad jonavoszinios.lt visada laukia skaitytojų klausimų, pastabų, komentarų jonaviečiams aktualiomis temomis. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: