„Vakar teko keliauti į žemutinę miesto dalį ir akys užkliuvo už vis dar statomo pėsčiųjų tilto per Žeimių gatvę. Jei mano atmintis nešlubuoja, pamenu, kad tiltas turėjo būt baltas. Bent jau tokias nuotraukas visi matė, kai buvo pristatomas tilto projektas ir netilo diskusijos dėl jo statybų. O ką mes matome šiandien? Tiltas dažomas juodai. Ar jis toks ir liks – juodas, ar tai tik kokie paruošiamieji darbai prieš dažymą?“, - teiravosi Valentina, neslėpdama nuostabos.

Valentina pasakojo, kad matytos tilto pristatymo nuotraukos ją sužavėjo, kur akivaizdžiai matoma balta, pilkšva spalva. Anot moters, šviesi tilto spalva jau net „įsirėžė“ į atmintį, tad pamatyti jį visai priešingos, tamsios spalvos, jai buvo netikėta.

Statybos, remonto ir architektūros skyriaus vedėjas Mantas Petrauskas teigia, kad viešintos tilto vizualizacijos nėra statybos projektas.

„Vizualizacija yra tik būsimų statybų kryptis. Konkrečias objekto spalvas nustato projektuotojai, architektai objekto statybų projekte ir statybų darbai atliekami ne pagal vizualizaciją, o pagal projektą. Tilto spalva bus tokia, kokia numatyta projekte - juoda“, - patikino M. Petrauskas.

 

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: