Jau anksčiau esame rašę, kad jonaviečiai karts nuo karto pastebi asmenis, kurie galimai ieško neužrakintų butų durų. Nors tokie pranešimai jau kurį laiką buvo aprimę, šiandien, balandžio 30-ąją, į redakcija paskambinusi moteris teigė, kad neužrakintų durų ieškotojai, galimai ketinantys pasisavinti svetimą turtą, vėl pradėjo nešvarius savo darbelius.

,,Gyvenu Kosmonautų gatvėje. Vakar kažkas paklibino duris, nuėjau prie durų akutės ir pamačiau, kad į apačią greitai leidžiasi žmogus. Per daug nekreipiau dėmesio, galvojau, jog gal kažkas sumaišė duris.

Šiandien tai pasikartojo, kadangi buvau prie pat durų, išgirdus, kad kažkas atsargiai palenkė rankeną, staiga atidariau duris. Nuo jų ypač greitu žingsniu atsitraukė kažkoks jaunuolis. Kai paklausiau, kodėl jis braunasi į mano būstą, jis nieko neatsakė ir pradėjo bėgti.

Aš visada rakinu duris, bet, manau, reikėtų apie tai informuoti jonaviečius, kad šie būtų atsargūs", - pasakojo Jurgita K.

Policijos pareigūnai nuolat primena, kad tiek išeidami iš namų, tiek būdami namuose gyventojai nepamirštų užrakinti namų durų. To nepadarius, kyla rimta rizika būti apvogtiems. Vagystės iš neužrakintų butų Jonavoje įvykdytos ne kartą. 

Taip pat skaitykite: