Portalo jonavoszinios.lt skaitytojas balandžio 23 dieną teiravosi: "Gal yra kokių naujienų dėl Juodmenos žiedo? Nes orai jau kaip ir leidžia vykdyti darbus, bet niekas nevyksta…".

Balandžio 26-ąją kitas Juodmenos gyventojas ironiškai teiravosi, kad „Gal savivaldybė nori mokėti kompensaciją už kurą? Juodmenos gyventojai ratais kvadratais važinėja – kiek galima laikyt tą žiedą uždarytą?“

Balandžio 27-ąją skaitytoja piktinosi, jog „jie greičiausiai užkonservavo žiedinę sankryžą dar iki kitų metų!!! Arba visai nebeketina jos atidaryti? Kodėl nevyksta darbai?“.

Tokių ir panašių skaitytojų reakcijų sulaukta ir daugiau, tačiau šiandien, balandžio 29-ąją, darbai sankryžoje pratęsti.

„Buvo sutarta, kad rasti asfalto dangos defektai bus taisomi rangovo lėšomis. Šiandien rangovas nurodytas defektuotas vietas frezuoja, pirmadienį, jei leis oro sąlygos ir lauko temperatūra, ketinama asfaltuoti“, - patikino rajono savivaldybės Statybos, remonto ir architektūros skyriaus vyriausioji specialistė Vilma Petkuvienė.

Specialistės žodžius apie pradėtus darbus patvirtina ir šiandien užfiksuota technika. 

Belieka tikėtis, kad darbai bus vykdomi greitai, kad snigti – nepradės, kas sutrukdytų kloti naują asfaltą, ir kad visiems darbams nekliudys oro temperatūra.

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: