Jonavoje, Žemaitės bei P. Vaičiūno gatvėse, dar pernai įrengti nauji dviračių takai. Kaip pastebi P. Vaičiūno gatvėje gyvenantis skaitytojas Gintas, pastaraisiais besinaudojantys dviratininkai ne visada vadovaujasi taisyklėmis, kas, jo nuomone, sukelia pavojų ne tik jiems patiems, bet ir kitiems eismo dalyviams. 

,,Takai dviratininkams yra abejose kelio pusėse. Kiek žinau, pagal taisyklės, viena puse vairuotojai važiuoja į vieną pusę, kita - į kitą. Ką dabar aš matau? Visi važiuoja viena puse.

Vakar dėl to vos neturėjau rimtų nemalonumų. Atvažiavau su žmona ir pasistačiau automobilį šalia zebriukų, kaip ir priklauso. Prieš žmonai atidarant duris pasakiau, kad ji būtinai pažiūrėtų į galinio vaizdo veidrodėlį, nes gali atvažiuoti koks dviratininkas. Ji taip ir padarė - pažiūrėjo, nieko nebuvo ir darė duris, kai į jas atsitrenkė iš priekio atvažiavusi dviratininkė.

Ji nenukentėjo, automobilis apgadintas nežymiai. Kadangi - senas, labai negaila, bet ar kas paaiškino dviratininkams, kad jie irgi turi laikytis taisyklių? Dabar kiek kartų mačiau, kad važiuoja du iš skirtingų pusių, bet tuo pačiu taku ir vos prasilenkia... Jei būtų laikomasi taisyklių, tokių problemų nekiltų. Visi turi važiuoti laikydamiesi dešinės", - sakė Gintas. 

Dviratininkai turėtų atkreipti dėmesį, kad P. Vaičiūno bei Žemaitės gatvėse įrengti ženklai, informuojantys juos. Šie nurodo, kad dviratės transporto priemonės turi laikytis dešinės.

,,Google Street View" nuotr,

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: