Su žiniasklaida susisiekęs vyriškis išreiškė nuogąstavimą dėl prie Žeimių miestelio esančio ežero aikštelės remonto. Anot vyro, matoma, kad asfaltuojama aikštelė bus beveik dvigubai mažesnė nei buvus ankstesnė, neasfaltuota aikštelė. Pasak jo, bus problema, nes atvykę poilsiautojai, o jų tikrai daug, bus priversti automobilius statyti ant pievos. 

Vyras teiravosi, kodėl naujai rengiama aikštelė yra mažinama? Ar vėliau nebus vėl rekonstruojama ją didinant?  

Į skaitytojo klausimus atsakė Žeimių seniūnijos seniūnas Faustas Pilipavičius: 

,,Prie Žeimių ežerėlio automobilių aikštelė nebus asfaltuojama. Ši aikštelė natūraliai buvo didesnė, bet realiai funkcionavo tiek, kiek dabar naujai įrengiama. Visi darbai (tinklinio aikštelės komplektas, persirengimo kabinos, stoginės, suoliukai, šiukšlių dėžės) atliekami  atsižvelgus į gautas paramos gavėjo UAB „Taupi energija“ lėšas.   

Vietiniai gyventojai skatinami ir tam sudarytos visos sąlygos, kad jie ateitų, ar atvažiuotų dviračiais į poilsio vietą naujai įrengtu Žeimiai- Žeimių ežerėlis dviračių – pėsčiųjų taku. 

Ateityje laikas parodys, jei matysime, kad automobilių parkavimas tikrai taps problema, aikštelė bus praplėsta.  Šiuo metu mus labiausiai jaudina, ar supras gyventojai mūsų įdėtas pastangas, ar saugos sutvarkytą teritoriją ir joje sukurtą infrastruktūrą, o neniokos, nelaužys, neterš, kas dažnai, deja,  pas mus vyksta”, - sako seniūnas F. Pilipavičius.  

Primename, kad apie planuojamą naują poilsiavietę prie Žeimių ežero esame skelbę 2023 metų lapkritį.  Plačiau apie tai skaitykite ČIA.   

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: