Paskelbus šalyje visuotinį karantiną, socialinių paslaugų teikimas Jonavos rajone nėra stabdomas, tačiau yra tam tikrų pokyčių, praneša Socialinių paslaugų centras (SPC).

Anot Jonavos rajono SPC direktorės Valentinos Demidenko, daugelis paslaugų bus teikiama nuotoliniu būdu, tačiau tos paslaugos, kurių neįmanoma organizuoti per nuotolį, bus ir toliau teikiamos tiesiogiai.

„Kalbant apie tokias paslaugas, kurių negalime sustabdyti, t.y., paslaugų teikimas į namus, tam tikrų konsultacijų teikimas krizės atveju - bus ir toliau teikiamos tiesiogiai laikantis tam tikrų saugumo, higienos reikalavimų. Dienos centrų veikla - jie veiks su tam tikrais apribojimais, mažinant lankytojų skaičių. Dėl vyresnio amžiaus žmonių saugumo laikinai stabdomos senjorų veiklos“, - apie pokyčius prisitaikant prie visuotinio karantino pasakoja SPC direktorė Valentina.   

Maisto produktų iš ES lėšų gavėjų dėmesiui – keičiasi prašymų priėmimo tvarka. 

„Yra ministerijos išaiškinimas, kad tie asmenys, kurie šiais metais sausio mėnesį yra pateikę prašymus dėl paramos maistu šiems metams, jų prašymai automatiškai perkeliami į kitus metus. Tai reiškia, kad nei dabar, nei kitų metų sausio mėnesį nebereikia pas mus ateiti ir iš naujo pildyti prašymų 2021- iems metams. Susisiekti su mumis reiktų tik tuomet, jei pasikeitė jūsų pajamos, šeimos narių skaičius ar yra kitos aplinkybės. Paskambinus mums telefonu aptarsim situaciją ir nuspręsim, ar Jums reikia atvykti tiesiogiai į mūsų skyrių, ar ne. Kol kas šis prašymų perkėlimas kitiems metams galioja tik šiuo karantininiu laikotarpiu“, - sako V. Demidenko.

Lapkričio 25 dieną Jonavos rajonas gaus paskutinio dalinimo maisto produktus. Tai reiškia, kad maisto produktų dalinimas vyks pirmomis gruodžio mėnesio savaitėmis ir jis bus tęsiamas ilgesnį laiko tarpą, nes dalinimas greičiausiai vyks karantino sąlygomis: bus ribojamas atvykstančių žmonių skaičius, negalintiems atsiimti paramos, ji bus pristatoma individualiai. Smulkesnę informaciją žadama pateikti vėliau.   

Numatoma, kad paramos krepšelyje bus ir higienos priemonės, ir gausesnis maisto produktų kiekis.

Reikiamą informaciją ir kontaktus rasite https://www.jonavosspc.lt/kontaktai/  arba paskambinę telefonu (8 349) 547 22 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: