Vasario 24-ąją vyko Lietuvos atvirosios Grappling GI/NOGI taurės pirmenybės ( Panevėžyje) ir  K- 1 Lietuvos atviras mėgėjų čempionatas ( K-1 Lithuania open amateur championship - Šiauliuose). Sporto klubas ,,Faiteris" pasiskirstęs į dvi komandas dalyvavo abiejuose renginiuose.

Viena komanda kovėsi ant Grappling imtynių tatamio Panevėžyje, kita - K-1 ringe Šiauliuose.
Grappling varžybos vyko pagal dvi disciplinas. GI/ NOGI (su ir be kimono).

Džiaugiamės pasiekimais. 

Lietuvos atvirosios Grappling GI/NOGI taurės pirmenybių nugalėtojais tapo:

Kazys Kazakevičius GI 1 vieta,  NOGI  1 vieta.
Arnis Železniakas     GI 1 vieta,  NOGI  1 vieta.
Gediminas Strumickas GI 2 vieta, NOGI 2 vieta.
Armandas Glinskas     NOGI  2 vieta.

Aidui Vidzickui pritrūko nedaug iki medalio, tie kas neiškovojo medalių, nenusimena, ne tik dėl medalio dalyvaujame varžybose, įgyta reikiama patirtis ir motyvacija toliau tobulėti.

Kita, daugiau smūginę techniką propaguojanti komanda, kovėsi pagal K-1 taisykles.

K- 1 Lietuvos atviro mėgėjų čempionato čempionu tapo:

Evaldas Balsys  1 vieta.
Matas Gižys  2 vieta
Kevinas Alessio Alvarez 3 vieta

Nojui Simėnui ir Lukui Radauskui nors ir nepavyko iškovoti medalių, bet parodė tvirtą charakterį, narsiai kovėsi. Išanalizuosime klaidas ir sekantį kartą atvyksime stipresni.

Dėkojame už įdėta darbą sportininkams ir treneriams  Arnoldui Lukošiūnui, Tomui Svirskiui, Matui Vaicekauskui, Albertui Kašėtai, taip pat visada pasiruošusius mums padėti Jonui Burdikui, Martynui Dranginiui, Miglei Nemanytei.

,,Didžiuojamės pasiekimais ir sportininkais. Visi suprantame, kad reikia įdėti daug darbo, reguliariai ir sunkiai treniruotis, laikytis dienotvarkės, aukoti daug savo laisvo laiko.

Noras be ryžto, yra tiktai noras. Dauguma mes svajojame kažkuo būti: kovotoju, krepšininku ar muzikantu. Stovėti prieš didelę auditoriją ir mėgautis šlovės akimirka. Išgirsti savo motyvuojančią dainą prieš lipant į ringą ar palietus pirštais muzikinį instrumentą klausyti, kaip skanduoja tavo vardą tūkstantinė minia. Dauguma neabejotinai to nori, tačiau metai bėga ir niekas nesikeičia. Kodėl ? Todėl, kad neužtenka laukti galutinio rezultato, reikia įdėti darbo į kiekvieną laisvą minutę. Ne kartą pralaimėti tam, kad įgijęs patirties pradėtum skinti pergales. Rytais keltis ir bėgioti, kai visi dar miega, vakarais sunkiai treniruotis, kai kiti patogiai įsitaisę prie televizoriaus ar kompiuterinių žaidimų, savaitgaliais dalyvauti varžybose, kai draugai ir pažįstami švenčia vakarėliuose ar naktiniuose klubuose. Kiekvieną dieną stiprinti savo charakterį, sielą ir širdį.

Čempionais negimstama, čempionais tampama. Tad linkiu visiems, kas turi didelių tikslų, norų, svajonių, rasti stiprybės, siekti ir pasiekti to ko geidžiate...", - kalbėjo klubo prezidentas Arnoldas Lukošiūnas. 

Sporto klubo „Faiteris“ inf. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: