Itin kruopščiai ir kantriai atlikdami ikiteisminį tyrimą dėl Jonavoje dar spalio mėnesį apvogtų automobilių, Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnai praėjusią savaitę sulaikė du vyrus, įtariamus vykdžiusius vagystes ne tik šiame, bet ir aplinkiniuose miestuose. Rasta daugybė galimai vogtų daiktų daiktų, kurių savininkus policijos pareigūnai kviečia atsiliepti.

Lapkričio 28 d., apie vidurnaktį, Kaišiadoryse įsibrovus į automobilį „Audi A6“, buvo pavogta garso kolonėlė bei stiprintuvas. Policijos pareigūnai operatyviai sulaikė du asmenis, važiuojančius automobiliu „Opel Astra“, kuriame buvo ne tik iš „Audi A6“ automobilio pasisavinti daiktai, bet kiti galimai vogti daiktai. Tiesa, toji vagystė, įtariama, nėra vienintelė – tai išduoda atliktų kratų metu rasti daiktai. Pareigūnai rado tikrai nemažą kiekį pačių įvairiausių galimai iš automobilių vogtų daiktų: rūbai, batai, akiniai nuo saulės, meškerės ir žvejybos įranga, įvairiausi įrankiai ir jų komplektai, USB atmintinės, raktai ir kt. Įtariama, kad vagystės galėjo būti vykdomos Kaune, Kėdainiuose, Kaišiadoryse, Ukmergėje ir kituose miestuose.

Policijos pareigūnai kviečia atsiliepti rastų daiktų savininkus, ar žinančius, kam jie priklauso, kreiptis į policijos pareigūnus telefonu 8 700 63320 ar el. paštu laimis.baltrimavicius@policija.lt.

Sulaikytiesiems, anksčiau teistiems už panašias nusikalstamas veikas, pareikšti įtarimai bei skirtos kardomosios priemonės. 29 metų vyrui ir jo 32 metų bendražygiui skirtos griežčiausios kardomosios priemonės – suėmimas. Pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d., už tai numatoma baudžiamoji atsakomybė - bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Kauno apskrities VPK inf.

Taip pat skaitykite: