Jonavos krepšininkai laimėjo sunkioje dvikovoje prieš Kėdainių "Nevėžis-Optibet".

Pirmasis kėlinukas mūsų komandai prasidėjo vangokai, Jonavos krepšininkai labai daug klydo puolime ir įsibėgėjus kėlinukui buvo viso labo sukrapščiusi vos 8 taškus. Antroje pirmojo kėlinuko pusėje po Lachlan Anderson ir Evaldo Šaulio tritaškių žaidimas išsilygino. Šiek tiek sėkmingiau kėlinuką užbaigę šeimininkai - pirmavo po pirmojo kėlinio rezultatu 23:20.

Antrasis kėlinys startavo su labai daug kontakto, L. Anderson gavo smūgį į smakrą, kieta kova vyko abiejose baudos aikštelėse. Jonavos krepšininkai keturias komandines pražangas susirinko prabėgus vos 3 minutėms. Kėlinio viduryje abi komandos apsikeitė taikliais baudų metimais ir rezultatas buvo 36:35 jonaviečių naudai Edvino Šeškaus tempiami „CBet krepšininkai.

Trečiasis kėlinys buvo pats emocingiausias iš visų! Virginijus Šeškus gavo techninę pražangą, o po kelių minučių jo sūnus Edvinas buvo palydėtas į persirengimo kambarį dėl atsivėrusios žaizdos galvoje. Nepaisant to „CBet“ krepšininkai toliau diktavo rungtynių eiga ir po trijų kėlinių pirmavo 69:55

Ketvirtąjį kėlinį mūsiškiai pradėjo ant bangos ir po L. Anderson tritaškio ir taiklių J. Ramanausko baudų metimų nutolo nuo varžovų jau per triuškinamą atstumą 81:63. Likusios 5 minutės tebuvo formalumas.

Jonavos komandoje net keturi žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausiai rungtyniavo Manu Lecomte pelnęs 18 taškų.