Balandžio 1 d. nuo 15 val. nuotoliniu būdu vyks „Tūkstantmečio mokyklų“ (TŪM) programos pristatymas. Jis  skirtas švietimo paslaugų tiekėjams, siūlantiems ilgalaikes, aukštos kokybės ugdymo veiklas, susijusias su įtraukiuoju ugdymu, lyderyste, STEAM, taip pat mokytojų, mokyklų administracijos ir mokinių kultūriniu ugdymu.

Pristatymo metu TŪM sričių koordinatoriai pristatys vykdomą programą, reikalavimus ir lūkesčius galimiems paslaugų tiekėjams, taip pat artimiausiu metu planuojamas organizuoti „Kontaktų muges“. Šios tiekėjų ir savivaldybių atstovų susitikimams  skirtos mugės vyks balandžio 20 d. Anykščiuose, 22 d. Vilniuje ir 26 d. Klaipėdoje.

Registracija į renginį vyks iki kovo 31 d. 12 val. Registracijos anketą rasite čia.

Pristatymas vyks MS TEAMS platformoje, renginio trukmė – 1,5 val. Užsiregistravusiems, bet negalintiems dalyvauti bus atsiųstas susitikimo įrašas.

TŪM yra Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos inicijuota pažangos programa, siekianti mažinti mokinių pasiekimų atotrūkius ir sukurti integralias, optimalias ir kokybiškas ugdymo(-si) sąlygas kiekvienoje savivaldybėje. Pirmasis programos etapas vyksta nuo 2022 m. vasario mėn. iki 2026 m. birželio mėn., jo veikloms skirta 210 mln. Eur.

Ketinimą dalyvauti projekte jau pareiškė 59 Lietuvos savivaldybės.

Programai įgyvendinti numatytos investicijos apima šias 5 veiklos kryptis: mokyklų vadovų ir pedagoginių darbuotojų kompetencijų stiprinimas, ugdymo veiklų ir užsiėmimų organizavimas, įrangos ir mokymo priemonių įsigijimas, infrastruktūra, tinklo mokyklų išteklių prieinamumo gerinimas.

Programa finansuojama iš Europos Sąjungos ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės pagal ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo planą „Naujos kartos Lietuva“.

Aktualius programos dokumentus galima rasti čia.

Jei turėtumėte klausimų, maloniai prašome kreiptis į Karoliną Zakarauskaitę tel. +370 639 20587 arba Živilę Etevičiūtę tel. +370 659 68532, arba el. paštu tum@esf.lt.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: