Šių metų vasario mėnesį jau rašėme, kad Jonavos rajono savivaldybės tarybai patvirtinus 2022 metų rajono biudžetą, jame numatytos lėšos Šmatų ir Skarulių kapinėms.

Tuomet skelbėme, kad Šmatų kapinių apšvietimo įrengimui šių metų biudžete numatyta skirti 20 tūkstančių eurų. O parengus apšvietimo projektą, jį įgyvendinti planuojama šių metų IV ketvirtį. Kalbant apie Skarulių kapines – realūs atnaujinimo darbai atlikti greičiau nei Šmatuose.

Pagal patvirtintą 2022 metų biudžetą, Skarulių kapinių vandentiekio tinklo įrengimui buvo numatyta 10 tūkstančių eurų.

Kaip savo socialinio tinklo Facebook paskyroje pranešė mero pavaduotoja Birutė Gailienė, tas, kas buvo planuose, jau tapo „realiu kūnu“.

„Skarulių kapinėse gyventojų, prižiūrinčių artimųjų amžinojo poilsio vietą, patogumui įrengtas vandentiekis - nebereiks  nervintis, kad legendinėje bačkoje vis kažkaip išgaruoja vanduo. Dabar jo čia bus nuolat. Bus ir laistytuvų, kad nereiktų vežtis bagažinėje iš namų“, - rašė B. Gailienė bei šmaikščiai pridūrė, kad iš šaltinio galima atsigerti ir gyviesiems. Teka Jonavos vandenų tyrasis - nieks nepyks.

Iki šiol atvykusieji į Skarulių kapines, kapaviečių laistymui turėjo tik vandens rezervuarą, kuris nebepateisino lūkesčių – buvo susidėvėjęs, neretai nepapildomas vandens atsargomis.  

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: