Šį trečiadienį, lapkričio 3-ąją Jonavoje priimsime svečius iš Prienų, tai bus lemiamos, paskutinės Citadele Karaliaus Mindaugo taurės etapo rungtynės dėl antrosios vietos! Pergalės atveju Jonavos „CBet“ krepšininkai užsitikrintų antrąją vietą A grupėje ir garantuotai tęstų kovas taurės varžybose! Pralaimėjimo atveju yra galimybė nusiristi į paskutiniąją vietą grupėje ir iškristi iš Karaliaus Mindaugo taurės turnyro. 

Po ne itin sėkmingos praėjusios išvykų savaitės Jonavos krepšininkai grįžta į savo namų tvirtovę ir tikisi tvirto sirgalių palaikymo! Praėjusią savaitę „CBet“ žaidimas iš ties bangavo, tačiau sekmadienio rungtynėse su Utenos „Uniclub-Casino – Juventus“ komandos žaidime buvo daugiau šviesulių ir kokybiško krepšinio. Tai bus paskutinės jonaviečių rungtynės prieš 10 dienų rinktinių pertrauką, o sekančios rungtynės Jonavos arenoje vyks tik lapkričio 20 dieną, tad mūsų krepšininkams labai reikia visų jonaviečių palaikymo čia ir dabar!

Šį sezoną namuose iki šiol atrodėme užtikrintai ir iš šešių rungtynių laimėjome keturis susitikimus, nusileisdami tik Kauno „Žalgiriui“ ir Klaipėdos „Neptūnui“.

Virginijaus Šeškaus kariauna yra šiek tiek nukraujavusi gynėjų linijoje, todėl namų aikštelės faktorius trečiadienio dvikovoje su Prienais bus dar svarbesnis. Susitikime arenoje ir pasiekime Jonavai itin svarbią pergalę visi kartu!

Bilietus į trečiadienio rungtynes platina Ticketmarket.lt

Bilietus taip pat galite įsigyti paspaudę čia!

Įsigyjant bilietus moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma 50% nuolaida (prie įėjimo į areną bus būtina pateikti teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą).

Rungtynių metu arenoje bus privaloma laikytis SAM nustatytų reikalavimų!

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: