Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 125 gaisrų ir atliko 101 gelbėjimo darbą. Gelbėjimo darbų nepristigo ir Jonavos r. ugniagesiai gelbėtojai.

Birželio 24-ąją, apie 9 val. Kulvos sen., Batėgalos k., Elnių g. degė krūvoje sukrautas šienas. Užgesinta.

Birželio 24-ąją, apie 12 val. gautas pranešimas, kad Šveicarijos sen., Bartonių k., Žvirgždės 1-ajame tak., prie namo, vartuose rado įstrigusį stirniuką, kuris negali išlysti, nes užstrigusi galinė dalis. Atvykę ugniagesiai išlaisvino stirniuką ir paleido į mišką.

Birželio 25-ąją, apie 2 val. pranešta, kad Kulvos sen., Ragožių k., Taikos g. užsidegė senovinė, rastinė, vieno aukšto pirtis. Degimas buvo viduje, žmonės spėjo išeiti. Atvykus ugniagesiams, iš pirties veržėsi dūmai, degė pastato vidus. Gaisro metu  išdegė vidus, nudegė 10 m² ir nuardyta 15 m² stogo. Įvykis tiriamas.

Birželio 25-ąją, apie 17 val.  gautas pranešimas, kad Chemikų g., ant daugiabučio namo stogo dega kondicionierius. Teko atjungti kondicionieriaus elektros srovę. Gaisro metu sudegė išorinis kondicionieriaus blokas.

Informacija parengta pagal gelbėjimo tarnybų suvestinės pirminius duomenis*.

*Pirminiai duomenys - tai įvykio vietoje surinkta pradinė informacija, duomenys, liudininkų ar įvykio dalyvių parodymai, kurie gali pasikeisti atliekamo tyrimo metu.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: