Kaip skelbiama Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus įvykių suvestinėje, ugniagesiams gelbėtojams išpuolė „ugningas“ savaitgalis.

Spalio 28-ąją, 13 val. 39 min.  gautas pranešimas, kad Užusalių sen., Svilonėlių k., kelio Kaunas- Zarasai- Daugpilis 21 kilometre dega automobilis. Atvykus ugniagesiams gaisras jau buvo užgesintas. Atjungtas automobilio „Citroen C8“ akumuliatorius. Įvykis tiriamas.                       

Tą pačią dieną 20 val. 13 min. pranešta, kad Žeimių sen., Palankesių k. dega lengvasis automobilis „Audi A4“, dujų įrangos nėra, sprogo oro pagalvė, rūksta dūmai. Atvykę ugniagesiai gaisro požymių neaptiko. Paaiškėjo, kad buvo suveikęs strateginės pagalvės užtaisas. Ugniagesiai atjungė automobilio  akumuliatorių bei pabudėjo, kol atvykęs evakuatorius išsivežė transporto priemonę.

Spalio 29-ąją apie 17 val. Upninkų sen., Padaigų k. ruseno miško paklotė, kurią gyventojai buvo apgesinę. Atvykę ugniagesiai užgesino 15 m² miško paklotės. Ugnis įsiplieskė dėl neatsargaus žmogaus elgesio.  

Tos pačios dienos vakarą, apie 18 val. gautas pranešimas, kad Kosmonautų g.  reikia atidaryti buto duris, nes kaimynui galėjo sutrikti sveikata. Vėliau papildomai pranešta, kad kaimynas sveikas, išvykęs į parduotuvę.

Spalio 29-ąją apie 21 val.  gautas pranešimas, kad Žeimių sen. Žeimių mstl. Kauno g. dega ūkinis pastatas.  Ugniagesiams gelbėtojams teko gesinti atvira liepsna degantį vieno aukšto medinį ūkinį pastatą, kurio stogas jau buvo sukritęs.  Vandeniu buvo vėsinamas už 5 m nuo degančio pastato esantis gyvenamasis namas.  Gaisro metu ūkinis pastatas sudegė visiškai, taipogi sudegė viduje buvę įvairūs namų apyvokos daiktai, talpyklos su kuru. Pavyko išgelbėti 4 šunis bei išsaugoti gyvenamąjį namą, kuriame sutrūko stiklo paketas, apsilydė apie 4 m² pamato putplasčio.

                                                         

Informacija parengta pagal įvykių suvestinės pirminius duomenis*.

*Pirminiai duomenys - tai įvykio vietoje surinkta pradinė informacija, duomenys, liudininkų ar įvykio dalyvių parodymai, kurie gali pasikeisti atliekamo tyrimo metu.

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: