Šeštadienio vakarą Jonavos „CBet“ stos į lemiamą akistatą su Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkais. Virginijus Šeškus jau pernai, debiutuodamas su savo treniruojama komanda, užbaigė reguliarųjį „Betsafe-LKL“ sezoną 4-oje vietoje, tačiau į stipriausiųjų ketvertuką lemiamoje sezono stadijoje nepateko. Pernai „Citadele-KMT“ turnyre svajonę patekti tarp keturių geriausių komandų sustabdė dabartiniai taurės savininkai iš Kauno - „Žalgirio“ krepšininkai. Jau poryt Virgio kariauna turės dar vieną šansą ir bandys pasiekti geriausių šalies komandų ketvertuką.

Treneri, nuo pasakiško Jūsų triumfo 2014 m. taurės varžybose prabėgo beveik 9 metai. Jūsų treniruojamos komandos nuo to karto taip ir nebuvo patekę tarp 4 stipriausiųjų šalies taurės turnyruose. Kiek esate pasiilgęs tos didžiosios scenos ir ką jaučiate apie šiųmetinę savo komandą?

Ne kiek esu pasiilgęs didžiosios scenos, kiek norisi padaryti šventę visam Jonavos miestui, sirgaliams, rėmėjams bei mūsų klubui prijaučiantiems žmonėms. Norisi, kad žaidėjams viskas pavyktų. Vis tiek mūsų komandos patekimas į didžiųjų komandų ketvertą būtų mažytė sensacija.

Klaipėdos „Neptūną“ šį sezoną įveikėte jau du kartus. Ar sunku gerai rungtyniauti prieš tą patį varžovą ir išvengti bangavimų, kai žaidėjai vieni kitus pradeda pažinoti taip gerai?

Taip, labai sunku bus vieniems kitus nustebinti. Žaisime ne pirmą kartą ir abiejų komandų žaidėjai gerai vieni kitus pažįsta. Šiose rungtynėse žiūrovų turėtų būti daugiau nei įprastai, o žaidėjų entuziazmas veržtis per kraštus. Komanda turi suprasti rungtynių svarbą ir nesitaupyti aikštelėje. Aišku, Klaipėda irgi neatvažiuos į Jonavą pasivaikščioti, nes jiems tai taip pat didelis šansas patekti į ketvertuką.

Treneri, prieš atsakomąsias rungtynes su klaipėdiečiais turime 5 taškų pranašumą, kaip manote, kas bus svarbiausia atsakomoje ketvirtfinalio dvikovoje?

5 taškų pranašumas nieko nereiškia, vienas tritaškis, dvitaškis ir to pranašumo nelieka. Dvikovą turime pradėti su didele energija, entuziazmu gynyboje ir susitvarkyti su laukiančia atsakomybe bei neperdegti.

Pastaruoju metu viešai nusiskųsdavote prasta kova dėl atšokusių kamuolių, kiek Jus asmeniškai nudžiugino priekinės linijos žaidėjų puikios rungtynės Palangoje?

Jeff‘as tai nieko nenustebino, o su Goranu mes turėjome pokalbį, po kurio jis padarė išvadas ir, kaip prašiau, pradėjo rungtyniauti arčiau krepšio ir jam puikiai sekėsi. Klaipėdoje pirmajame ketvirtfinalio susitikime mūsų priekinei linijai nebuvo geros rungtynės, todėl savų rezervų mes ir turime.

Glynnas Watsonas puikiai debiutavo Švyturio arenoje vykusiame pirmajame ketvirtfinalio susitikime, kaip Jums patinka naujoko žaidimas?

Aš manau, kad nuostabu, jog jis nuo pat pirmojo susitikimo mūsų komandai davė naudos. Puikiai įsipaišo į komandą, stengiasi ir jau Klaipėdoje rungtynių pabaigoje vedė mus į priekį. Džiaugiamės jį turėdami ir žinome, kad ir šeštadienį jis mums padės.

Tai bus vienintelės sausio mėnesio rungtynės namuose, kurios lems ar komanda tęs kovą dėl medalių „Citadele-KMT“ turnyre. Kiek svarbu bus nuraminti žaidėjus, kad jie neperdegtų ir sugebėtų demonstruoti gerą krepšinį šį šeštadienio vakarą?

Mes šiandien ryte kalbėjome su komanda ir akcentavome susikaupimą ir kvailų klaidų išgyvendinimą. Labai svarbu išlaikyti gerą koncentracijos lygį viso atsakomojo susitikimo metu. Visi žaidėjai trykšta noru patekti į finalinį ketvertą ir papildomai nuteikinėti nereikia nei vieno.

Prieš lemiamą šeštadienio dvikovą Jonavoje „CBet“ turi 5 taškų pranašumą. Jeigu rungtynes laimės jonaviečiai, arba Klaipėdos ekipos persvara nuaidėjus sirenai nesieks 5 taškų, V. Šeškaus auklėtiniai važiuos į Šiauliuose vyksiantį „Citadele-KMT“ finalo ketvertą. Rungtynėms pasibaigus 5 taškų skirtumu svečių naudai, būtų žaidžiamas pratęsimas.

Ketvirtfinalio atsakomojo susitikimo su „Neptūno“ ekipa pradžia – 16:25.

Bilietus į rungtynes platina Ticketmarket.lt

Bilietus taip pat galite įsigyti paspaudę čia: bit.ly/3jzZrj5

Įsigyjant bilietus moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma 50% nuolaida (prie įėjimo į areną bus būtina pateikti teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą).

Jonavos ,,Cbet" info. ir nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: