,,STOP patyčioms", - su tokia žinia šiandien į socialinių tinklų vartotojus kreipiasi jonavietė Gabija Bočienė.

,,Instagram" paskyroje mamoms skirtą tinklaraštį puoselėjanti mergina viešai papasakojo istoriją, kuri primena apie mūsų visuomenės skaudulius - užgauliojimus, susijusius su kritika išvaizdai. Gavus G. Bočienės leidimą, istorija dalijamės ir su savo skaitytojais. 

,,Labai ilgai svarsčiau, ar dalintis šia istorija,  bet ji man vis nedavė ramybės, todėl nusprendžiau, kad reikia viešai apie tai kalbėti.

Nors tokių postų yra ne vienas, ne du, bet kiekvienas postas pasiekia vis daugiau žmonių. Papasakosiu trumpai situaciją, su kuria susidūriau.

Du vaikai žaidė sau lauke. Gal 8-erių ar 9-erių metų. Vienas iš tų berniukų yra šiek tiek stambesnis. Atsirado šalia jų trečias vaikas, spėju - jų klasiokas ar draugas. Ir girdžiu, kad sako vienam iš jų: ,,Koks didelis tavo pilvas", ,,Pasilyginkim pilvais".

Vaikas pasimetė, galvą nuleido žemyn. Negalėjau neįsiterpti.

Priėjau, išpūčiau pilvą, kiek galiu pati ir pasakiau: ,,Mano pilvas - didžiausias, aš nugalėjau!". Vaikas sutriko ir išėjo.

Berniukas, kurį bandė įskaudinti,  nusišypsojo. Aš pasakiau jam, kad nesvarbu kieno pilvas didžiausias, svarbiausia -  kieno šypsena didžiausia.

Taip jie su draugu vienas kito šypsenų didumą lygino.

Labai prašau pasakykite savo vaikams, kad kiekvienas kūnas yra unikalus ir gražus. Kiekvienas iš mūsų yra unikalus ir tai, kas mus daro skirtingais, yra ypatinga vertybė.

Leiskime vaikams augti su supratimu, kad kiekvienas žmogus yra vertas pagarbos ir priėmimo, nepriklausomai nuo jo išvaizdos. Taip mes formuosime ateitį, kurioje vyraus meilė, o ne neapykanta", - rašo G. Bočienė.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: