Prieš kurį laiką šalia kelio Kaunas - Jonava (A6) pradėti darbai, panašu, sukėlė nepatogumų vairuotojams - šie nesusitaria, ar darbų atkarpoje, kur nubraižytos ir naujos geltonos linijos, galima važiuoti viena ar dvejomis juostomis. Neseniai diskusija dėl to kilo vieno iš ,,Facebook" grupių. Klausimą dėl to kelia ir portalo jonavoszinios.lt skaitytojas Virgis.

,,Remontas šalia Kauno, bet dažnai pro ten važiuoju link Jonavos. Ir ką matau? Vieni važiuoja tarp geltonų linijų, o kiti bando lenkti, kur tarpas tikrai mažas.  Vieni lekia, kiti - stabdo. Kažkoks bardakėlis. Kyla klausimas, kaip ten galima važiuoti? Mano galva, jei ten dvi juostos, kažkam nelabai gerai su eismo planavimu - antroji tikrai labai siaura ir dar visai šalia atitvarų", - pasakojo jonavietis.

Susisiekus su kelio valdytoja - Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD), paaiškinta, kad šiuo metu minėtame kelio ruože įgyvendinami projekto „Valstybinės reikšmės magistralinio kelio A6 Kaunas–Zarasai–Daugpilis ruožo nuo 6,533 iki 7,738 km kapitalinis remontas“ darbai.

,,Dėl jų rangovas laikinai yra susiaurinęs važiuojamąją dalį. Šiuo metu yra įrengtos 2 laikinos eismo juostos susiaurintoje važiuojamojoje dalyje su dviem geltona linija atskirtomis eismo juostomis. Atkreipiame dėmesį, kad vadovaujantis KET kirsti geltoną ištisinę liniją yra draudžiama", - teigė LAKD.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: