Kelių tarnyba buvo informavusi apie žiedinės sankryžos A6 kelyje, Plento gatvėje, Jonava, remonto darbus. Darbai pradėti rugpjūčio vidury, rugpjūčio 18; 19; 22 dienomis minimoje sankryžoje buvo ribojamas eismas.

Šiandien, rugpjūčio 30-ąją, darbai dar nėra baigti, vairuotojų kantrybė senka dėl eismo trikdymo. Portalo redakciją pasiekia vairuotojų nusiskundimai, tokie kaip "mažą lopinėlį tvarko per ilgai"; "nuskust spėjo greitai, o naujo asfalto neskuba užlieti" ir pan.

Šiandien ryte gautas moters pranešimas, kad vairuotojai vakar po 1.5 valandos „tupėjo kamštyje. Ar šiandien vėl bus kamštis žiede dėl kelio darbų?“.

Susisekus su AB „Kelių tarnyba“ akcentuota, jog minima žiedinė sankryža Plento gatvėje, Jonavoje, piko valandomis yra itin apkrauta, automobilių srautai ypač dideli, tad užsitęsęs remontas kelia nepatogumų ne tik Jonavos, bet ir kitų miestų vairuotojams. Teirautasi, kada planuojama darbų pabaiga? Po užklausimo gautas Jonavos Kelių tarnybos vyriausiojo inžinieriaus Aurimo Augučio komentaras.

„Minėtoje vietoje darbai vyksta ir planuojami užbaigti visai netrukus, t. y. per kelias dienas. Esame dėkingi už gyventojų kantrybę ir primename, kad jonaviečiai ir miesto svečiai jau čia pat galės džiaugtis kokybiška danga, geresne, saugesne žiedine sankryža.

Maloniai primename, kad jei gyventojai turi panašių klausimų, pageidavimų, pastebėjimų dėl kelių būklės, darbų ar pan. – juos kviečiame teikti Lietuvos automobilių kelių direkcijos Eismo informacijos centro telefonu 1871 arba +370 5 232 9600“, - tvirtino Aurimas Augutis.

Papildyta:

Jonavos gyventojai, susisiekę aukščiau nurodytais telefono numeriais, po kurio laiko gavo atsakymą, kad sankryžoje remonto darbai nevyks iki rugsėjo 1 dienos. 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: