Lietuvos krepšinio lygos (LKL), kurią remia „Betsson“, reguliaraus sezono nugalėtojas Kauno „Žalgiris“ lengvai perkopė ketvirtfinalio barjerą.

Tomo Masiulio kariauna svečiuose 90:75 (32:14, 25:18, 15:26, 18:17) nepasigailėjo „Jonavos Hipocredit“ ir seriją laimėjo 2:0.

Pirmoji kova buvo pasibaigusi žalgiriečių pergale 102:82.

Pusfinalyje „Žalgiris“ kausis su Panevėžio „Lietkabeliu“, kuris eliminavo „Šiaulius“ taip pat 2:0.

Sylvaino Francisco ir Lauryno Biručio gera atkarpa leido „Žalgiriui“ atitrūkti 11:5. Dar dvi atakas paeiliui realizavo Ąžuolas Tubelis, taip kauniečių persvara tapo dviženklė net neįpusėjus kėliniui – 15:5. Legionieriai bandė išjudinti „Jonavos Hipocredit“ puolimą (12:20), tačiau vėl apie save priminė prancūzas, pataikė ir Deividas Sirvydis – 25:12. Po pirmo kėlinio Kauno klubas dominavo – 32:14.

Ą.Tubelis ir Nigelas Williamsas-Gossas turėjo atsaką į Makai‘aus Ashtono-Langfordo tritaškius – 43:22. Aukštą pavarą žalgiriečiai išlaikė, minėtas tandemas toliau buvo aktyvus puolime ir spraudė į kampą šeimininkus – 51:22. Po pirmosios mačo dalies Tomo Masiulio kariauna atrodė užtikrintai – 57:32.

Thomasas Rutherfordas ir Lukas Kreišmontas truktelėjo priekin saviškius (40:64), tačiau Ignas Brazdeikis ir L.Birutis neleido šeimininkams galvoti apie rimtesnį priartėjimą. Kontrolę savo rankose žalgiriečiai saugojo, nors „Jonava Hipocredit“ ir žaidė geriausią savo kėlinį puolime – 72:50. Likus paskutiniam ketvirčiui „Žalgiris“ pirmavo 72:58.

Paskutinis ketvirtis buvo formalumas: Ignas Brazdeikis ir D.Sirvydis buvo taiklūs, Dovydas Giedraitis pataikė iš toli ir „Žalgiris“ vėl triuškino oponentus – 81:58. Geresnę atkarpą šeimininkai dar surengė (66:81), tačiau galiausiai 4 paskutinės minutės nieko nekeitė.

„Jonavoje Hipocredit“ ryškiausiai sužibėjo M.Ashtonas-Langfordas, kuris pelnė 28 taškus, atliko 9 perdavimus, rinko 32 naudingumo balus.

„Žalgirio“ gretose išsiskyrusių žaidėjų nebuvo, o daugiau 20 minučių žaidė tik Arnas Butkevičius (20 min.), D.Giedraitis (21 min.) ir D.Sirvydis (25 min.).

Pastarasis tęsė savo gerą atkarpą LKL, kurią remia „Betsson“, įmetęs 16 taškų (7/7 dvit.).

„Jonava Hipocredit“: Makai‘us Ashtonas-Langfordas 28 (9 rez. perd., 4/8 trit., 32 n.b.), Benjaminas Krikke 13 (5 atk. kam.), Lukas Kreišmontas 12, Thomasas Rutherfordas 10 (10 atk. kam.).

„Žalgiris“: Deividas Sirvydis 16 (7/7 dvit.), Sylvainas Francisco 14 (4/6 trit.), Laurynas Birutis 12, Ąžuolas Tubelis 11 (5 atk. kam.), Nigelas Williamsas-Gossas 9.

Rungtynių apžvalga ČIA.

Rungtynių komentarai ČIA.

Autorius: LKL.lt

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: