Kaip praneša Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, vakar, vasario 22-ąją, Jonavos ugniagesiams gelbėtojams teko gauti nepagristą pranešimą, per balkoną ir langą ropštis į butą, kai vienu iš tų atveju šeimininkė piktybiškai neatidarė durų.

Vasario 22 d., apie 22 val. pranešta, kad Kauno g. kažkas deginama, galimai kenksmingos medžiagos. Pranešimas nepagrįstas – buvo kūrenama pirties krosnis.

Vasario 22 d., apie 22.06 val. gautas pranešimas, kad Žaliojoje g. iš buto eina dūmai, o durų niekas neatidaro. Atvykus ugniagesiams degimo požymių nebuvo. Kuomet buto durų niekas neatidarė, gelbėtojai per pravirą ketvirto aukšto balkoną pateko į butą ir rado pridegintą maistą. Išvėdintos patalpos. Senyvo amžiaus buto šeimininkę apžiūrėjo medikai. Dūmų detektoriaus nebuvo. Buto šeimininkė piktybiškai neatidarė durų.

Vasario 23 d., apie 2 val. gautas moters pranešimas, kad Panerių g. reikia atidaryti duris, nes ji negali atsikelti. Ištraukiamosiomis kopėčiomis pasikėlus per langą patekta į butą, iš vidaus atrakintos durys, įleisti medikai. Viduje buvo negalinti atsikelti moteris, ją apžiūrėjo medikai. Pilietė atsisakė vykti į gydymo įstaigą.

Informacija parengta pagal gelbėjimo tarnybų suvestinių pirminius duomenis*.

*Pirminiai duomenys - tai įvykio vietoje surinkta pradinė informacija, duomenys, liudininkų ar įvykio dalyvių parodymai, kurie gali pasikeisti atliekamo tyrimo metu. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: