Praėjusią savaitę Raigardo kelio posto muitinės pareigūnai sulaikė krovininį vilkiką su nelegalių cigarečių kontrabanda: visame automobilyje buvo išslapstyta apie 10 tūkst. pakelių rūkalų.

Rugsėjo 17-ąją, iš Baltarusijos per Raigardo kelio postą į Lietuvą krovininiame automobilyje „SCANIA“ atvykęs Baltarusijos Respublikos pilietis deklaravo, kad draudžiamų, ribojamų ar apmokestinamų prekių bei daiktų neveža. Kontrabandinės cigaretės buvo aptiktos muitinio tikrinimo metu automobilyje specialiai įrengtose slėptuvėse sėdynėse, gultuose, nešiojamose kuro talpose ir čiužiniuose. Tokios slėptuvės kontrabandininkų naudojamos jau keliolika metų.

Suskaičiavus paaiškėjo, kad čia esančiose ertmėse iš viso slėpta 10085 pakeliai cigarečių - ,,NZ Gold“, ,,NZ Black“, ,,Minsk5 Superslims”, ,,Minsk Superslims” su baltarusiškomis banderolėmis. Bendra jų vertė (su mokesčiais) –  daugiau nei 41 tūkst. eurų.

Vilkiko vairuotojas buvo sulaikytas, Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) Kauno skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos, kuriam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros 3-iojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras. Įtariamajam skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, dokumentų paėmimas ir piniginis užstatas.

LR Muitinės inf. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: