Š. m. sausio mėnesio pabaigoje pristatėme įmonę „Velber“, įsiliejusią į statybinių ir aplinkos tvarkymo įrankių nuomos rinką Jonavoje. (Plačiau apie tai skaitykite ČIA). Tuomet rašėme, kad įvairius darbo įrankius nuomojanti įmonė savo asortimentą aplinkos tvarkymo įrankiais papildys pavasarį. Skubame nudžiuginti - „Velber“ ne tik tesėjo pažadą, bet nuo šiol savo klientams siūlo dar ir patogesnę įrankių nuomą.

Didėja paklausa, didėja ir pasiūla

Atsižvelgus į duotą pažadą, į didėjančią paklausą bei į sezoniškumą, įmonė „Velber“ papildė įrankių nuomos asortimentą aplinkos tvarkymo įrankiais.

Nuo šiol aplinkos tvarkymo sezono pradžiai jums gali praversti aeratoriai -  įrenginys skirtas sodo, daržo vejai atgaivinti.

Krūmapjovės, aukštapjovės, teleskopinės žirklės, elektrinės ir benzininės gyvatvorių žirklės, lapų pūtėjas – tai nuomojami įrankiai, kurie pasitarnaus atliekant aplinkos tvarkymo darbus, o pasinaudojus jais, sekantys eilėje - šakų smulkintuvai, hidraulinė malkų skaldyklė - tinkantys tiek tvarkantis sodyboje, tiek kitiems ūkio darbams.  

Su kietais žemės paviršiais susitvarkys kultivatoriai - puikūs dirvožemio įdirbimo pagalbininkai.  

Jei ketinate sodinti, tręšti ar kitaip puoselėti kraštovaizdį, jums siūlomi išcentriniai linijiniai barstytuvai, volas, o žemės grąžtai tiks tiek sezoniniam medžių sodinimui, tiek polių statyboms.

Pavasarinių darbų sąraše įtrauktas švarinimasis? Čia į pagalbą pasitelkiami aukšto slėgio plovimo įrenginiai. Asortimentą papildė naujas įrenginio antgalis, skirtas trinkelių plovimui. Pavasarinius švarinimosi darbus padės atlikti plaunamieji siurbliai, tinkantys kilimų ir baldų valymui. O akumuliatorinis langų valymo įrenginys, turintis prailgintą kotą, išblizgins langus iki spindesio.

Prie jau turimo elektrinio, asortimentą papildė benzininis vandens siurblys.

Atnaujinta betonavimo įranga – įsigyti elektrinis ir akumuliatorinis giluminis betono vibratorius, planuose – vibro liniuotė ir betono glaistyklė.

Ir tai - ne pabaiga, nes asortimentą ketinama dar plėsti.

Dar patogesnė įrankių nuoma

Susidomėjusieji įrankių nuoma Jonavoje, papildomą informaciją gaudavo telefonu ar socialinio tinklo „Facebook“  : ,,Velber" paskyroje. 

Tačiau nuo šiandien įrankių nuoma tampa dar paprastesnė, aiškesnė ir prieinamesnė.

Startavo įrankių nuomos oficiali interneto svetainė velber.lt  

Kontaktai:

Įmonę „Velber“ rasite Kosmonautų g. 50, Jonava.

Tel. nr. +370 631 98070

Mbvelber@gmail.com 

Darbo laikas:

I-V: 7.30- 18.00

VI: 8.00- 14.00

Užsak.nr.2021/03/29

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: