Antradienį Jonavoje vyko moterų verslo pusryčiai, kurie jau tampa nuolatine tradicija ir bendruomenės pagrindu. Kavinėje susitikusios veiklios bei savo verslus auginančios jonavietės kūrė pamatus, galbūt, naujai verslių moterų bendruomenei mūsų mieste.

Šis susitikimas yra tęstinis, tik pirmą kartą atviresnis jonavietėms. Dar praėjusią vasarą, Lina Astrauskė, aktyvi, įvairiose veiklose dalyvaujanti moteris,  inicijavo pirmuosius pusryčius į kuriuos pakvietė  „Sukurta Jonavoje“ 2022 laimėtojas – Elmyrą Tamkevičienę, kuriančią namų kvapus, Ingridą Zakarauskienę siuvančią laisvalaikio rūbus, Kristiną Počepavičienę, gaminančią dirbinius iš epoksidinės dervos bei kitas aktyvias ir veiklias jonavietes – vaikų žaidimo erdvės vadovę Giedrę Mickienę ir vizualinio identiteto dizainerę Simoną Damulienę.

Pasak L.  Astrauskės, dažnu atveju, nedidelius verslus turinčioms moterims trūksta įkvėpimo, paskatinimo arba tiesiog pokalbių vienijančiomis temomis. Jungtis prie dideles įmones vienijančių organizacijų pasirenka reta, nes sprendžiami klausimai ir problemos kitokio masto.

Pirmojo susitikimo metu moterys pasipasakojo apie savo kelionę verslo kūrimo procese, iššūkius ir iš to išsirutuliojančius sprendimus bei dalijosi naudingais atradimais su kitomis. Taip pat viena kitai pritarė, kad kuriant solo verslą, vietomis, trūksta žinių, paramos, patarimų, rekomendacijų, net paprasčiausių pokalbių su tokiais, kurie gyvena panašiomis aktualijomis. Tad aiškėjo, jog poreikis reguliariems pusryčiams ateityje tikrai yra.

Taigi, kito susitikimo metu grupę papildė vizualinio turinio kūrėja, fotografė Justina Rakickienė, koučingo specialistė Giedrė Žentelytė-Linkienė  ir Justė Sasnauskaitė, mezganti iš merino vilnos. Visos atstovauja skirtingus verslus, todėl jų patirtys ir žinios tapo nepakeičiamu šaltiniu kitoms susitikimuose dalyvavusioms moterims.

„Žiūrim į didžiuosiu miestus, kuriuose buriasi verslių moterų bendruomenės. Būna  prisiderinam, jungiamės prie jų ir važinėjam, tačiau ne retą dieną pasvajojam, o kodėl toks klubas negalėtų atsirasti Jonavoje? Bendrystė, pažintys, įkvėpimas, pagalba ir palaikymas. Mūsų mieste irgi yra įdomių bei veiklių savo verslus auginančių moterų, kurios gali susiburti", - dalinosi mintimis S. Damulienė.

Šie pusryčiai vyksta reguliariai, kelis kartus per mėnesį, ir turi ypatingą atmosferą. Moterys dalijasi savo iššūkiais, pasižadėjimais ir idėjomis, kurios gali padėti pažangiai plėtoti savo verslus. Taip pat, aptikusios bendrą žinių spragą, pasikviečia susitikimui galinčius pamokyti tos srities specialistus paskaitai ar konsultacijai. Bendruomenės narės yra atviros padėti viena kitai ir kartu augti, tad šie susitikimai ne tik puiki galimybė dalintis žiniomis, bet ir skatina ryšių praplėtimą bei bendradarbiavimą tarp Jonavos moterų verslininkių.

Jeigu skamba artimai, mielai kviečiame Jus prisijungti.

Dėl informacijos galite kreiptis asmeniškai per socialinius tinklus arba rašyti el.paštu: lina.astrauske@gmail.com 

Jonavos veiklių moterų klubas

 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: