Jau rašėme, kad praėjusį penktadienį, gegužės 6-ąją, ne vienoje socialinio tinklo ,,Facebook" grupėje buvo patalpintas įrašas, kuriame moteris teigė, jog jos sūnų pėsčiųjų perėjoje partrenkė automobilis, o jo vairuotojas paspruko.

Apie įvykį pranešta ir policijos pareigūnams - kaip informavo Kauno apskr. VPK, tądien 17.44 val. gautas pranešimas, kad prieš 15 minučių Jonavoje, J. Ralio g., automobilis „Fiat Stilo“ kliudė pranešėjos sūnų (gim. 2012 m.), kuris, pasak jos, per perėją vežėsi dviratį.

Visgi, eismo įvykio eiga galėjo būti ir kitokia, nei tvirtino berniuko mama - kaip portalui jonavoszinios.lt pasakojo įvykį matęs asmuo, vaikas važiavo dviračiu per perėją, o ne vedėsi jį. To paties liudininko teigimu, vairuotojas nepaspruko iškart po įvykio ir išlipęs iš automobilio buvo nuėjęs prie berniuko. 

Dar vakar policijos pareigūnai patikino, kad dėl įvykio pradėtas aplinkybių patikslinimas. Pasiteiravus, ar jau patvirtinta, kad berniukas vedėsi dviratį, patikinta, kad į šį klausimą atsakymai bus rasti tyrimo metu. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: