Rubrika ,,Vieša nuomonė“ suteikia galimybę anonimiškai pasisakyti patiems jonaviečiams. Neseniai klausėme jų, ką šie mano apie vietos valdžią, kokį pažymį rašytų jai?

Apžvelgus visus gautus atsakymus, matyti, jog ,,Viešoje nuomonėje“ pasisakę jonaviečiai vietos savivaldą vertina ne itin palankiai – išvedus vidurkį, jai skiriamas pažymys dešimtbalėje sistemoje siekia vos 5,6.

Iškalbingi ir gyventojų pasisakymai:

,, Nieko gero. Mokyklos/Fabriko gatvėje, kur buvo stovėjęs baldų kombinatas, žadėta vaikų žaidimo aikštelė - jos nėra. Požeminiai konteineriai ir aplinka taip pat mūsų rajonėlyje nėra tvarkomi. Rašyta daug pareiškimų dėl Romų tautybės piliečių šunų, nes jie kanda ir puola - likome ignoruoti. Tvarkomos ir prižiūrimos tik pagrindinės gatvės, Fabriko, Mokyklos gatvės visada paliktos nuošalyje“, - rašė jonavietis.

,,Negaliu pasakyti nieko gero. Kur žadėtas tiltas nuo sporto arenos iki Kosmonautų gatvės?“, - klausė Vita.

,, Nėra ilgalaikės ir visuotinės miesto ir rajono strategijos. Įsisavinami pinigai pagal projektus, nežiūrint jų reikalingumo ar naudos žmonėms. Apleista kultūra, švietimas ir medicina. Išorė graži , bet vidus skurdokas. Trūksta pagarbos žmonėms, jų kitokiai nuomonei. Linkstama į diktatūrą“, - savo nuomonę išdėstė Kristina.

,,Rašyčiau tik penkis, kadangi Jūs uzurpavę valdžią, jūsų dauguma ir neįsiklausote į opozicijos pasiūlymus. Į savivaldybei priklausančių įmonių vadovus proteguojate LSDP narius ir draugus. Kada ligoninė turės savo vadovą? Konkursas jau seniai paskelbtas. Tikiuosi, kad vadovas nebus LSDP narys. Jūs nežiūrite žmogaus sugebėjimų dirbti“, - kritikos žodžių negailėjo Feliksu prisistatęs jonavietis.

,,Nieko naudingo jie nenuveikė“, - trumpai ir aiškiai rašė Audrius.

Teigiamą vertinimą savivaldai skyrė tik vienas jonavietis, prisistatęs Tomu.

,,Jonava gražėja, viskas yra gerai. Kaip ir tikėjausi, miestas eina į priekį. Džiaugiuosi gyvendamas čia. O jei viskas gerai, merui ir valdžiai reikia skirti 9-etą. Iki tobulumo visada yra kur tobulėti. Tiesa, dėl aplinkkelio reikia kažkaip spausti seimūnus, kad padėtų jonaviečiams, nes spūstys belekokios. O šiaip tikrai viskas gerai. Laisvalaikiu yra, ką veikti, kur nueiti. Gatvės dviračių keliai tvarkomi – viskas gerai“, - rašė Tomas.

Jei jūs nespėjote išsakyti savo nuomonės, kviečiame tai padaryti komentaruose.

Jonaviečių atsakymai ir naudota kalba – netaisyta. Visi ,,Viešoje nuomonėje" pasisakantys asmenys turi galimybę neatskleisti ne tik savo pavardės, bet ir vardo. Anonimiškumas - garantuotas.

Taip pat skaitykite: