Teigiama, kad vykdant pasirengimo būsimam terminalo statybų projektui darbus bus iškelta esama tarpmiestinio transporto sustojimo ir keleivių laukimo vieta – ji persikels į P2 automobilių stovėjimo aikštelėje esančias autobusų stovėjimo vietas.

Dėl pasiruošimo statyboms darbų taip pat bus uždaryta automobilių ilgalaikio stovėjimo aikštelė P7. Visos kitos automobilių stovėjimo aikštelės esančios oro uosto teritorijoje veiks įprasta tvarka.

Primenama, kad tolesniuose Vilniaus oro uosto išvykimo terminalo rangos projekto etapuose kartu su naujojo terminalo statyba bus vykdoma ir priešais oro uostą esančių transporto prieigų kompleksinė pertvarka: planuojama atnaujinti inžinerinius tinklus, pakeisti dangą, įrengti stogines ir sukurti naują, žymiai pralaidesnę transporto schemą.

Daugiau informacijos apie tarpmiestinį susisiekimą su Vilniaus oro uostu galite rasti specialiame polapyje: https://www.vilnius-airport.lt/lt/pries-skrydi/susisiekimas/tarpmiestinis-transportas

Daugiau informacijos apie naująjį Vilniaus oro uosto išvykimo terminalo projektą galima rasti specialiame polapyje https://www.vilnius-airport.lt/naujas-terminalas

Lietuvos oro uostų inf.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: