Kaip sako ,,Facebook" paskyroje skelbia Seimo narys Eugenijus Sabutis, Jonavos aplinkkelio tiesimo pradžiai rekomenduojama skirti finansavimą. 

,,Daugybė raštų, pasiūlymų, intensyvių darbinių pokalbių ir nepertraukiamas Jonavos aplinkkelio klausimo kėlimas Seimo komitetuose ir grupėse – davė laukiamų rezultatų. Praėjusią savaitę net 3 ministerijos patvirtino, kad 2022 m. finansavimo laikotarpyje Europos Komisijai teiks rekomendaciją skirti 4 mln. eurų Jonavos miesto pietrytinio aplinkkelio projekto pradžiai", - informuoja Seimo narys.
Anot jo, naujausios naujienos nuteikia optimistiškai.
,,Tačiau darbas čia nesustoja. Ministerijų atsiųsti įsipareigojimai dėl finansavimo negali būti tik tušti žodžiai, todėl nuolat vykdysiu monitoringą, kaip šie pažadai vykdomi. Nereikia pamiršti ir valstybės biudžeto, kuris Seimą pasieks jau rudens sesijoje. Siūlysiu, kad biudžeto eilutėje atsirastų ir likusi suma, reikalinga galutiniam aplinkkelio projekto įgyvendinimui.
Suprantu, kad pats projektas yra neeilinis, o jo įgyvendinimo procesas – ilgas, bet nepaisant to, Jonavos aplinkkelio tiesimas turi prasidėti. To ir sieksiu", - teigia E. Sabutis.
Primename, kad diskusijos dėl šio aplinkkelio netyla jau ne vienerius metus. Praėjusiais metais Lietuvos automobilių kelių direkcija siūlė aplinkkelio įrengimo projektą finansuoti pasinaudojant Ateities DNR programos lėšomis, tačiau projektas nebuvo atrinktas.
Archyvo nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: