Jonavos „CBet“ iškovojusi tris pergales iš eilės, panašu, yra neblogoje sportinėje formoje ir pasitinka dvi labai sunkias rungtynes namuose, kurios ir gali nulemti kurioje vietoje reguliarųjį sezoną užbaigs Virginijaus Šeškaus auklėtiniai. Jau šį sekmadienį Jonavos sporto arenoje jonaviečiai priims Kauno „Žalgirį“, o ateinantį trečiadienį lauks Utenos „Uniclub Casino-Juventus“ testas. Apie pakilias nuotaikas, laukiančius iššūkius bei dabartinę padėtį turnyrinėje lentelėje pakalbinome mūsų vyriausiąjį treneri V. Šeškų. 

 

  • Treneri, kokiomis nuotaikomis pasitinkate sekmadienio rungtynes su Kauno „Žalgiriu“? 

Rungtynes pasitinkam tikrai geromis nuotaikomis, nes esame iškovoję tris pergales paeiliui, dauguma žaidėjų baigia pasveikti, tikimės mesti rimtą iššūkį kauniečiams. Nuotaikos tikrai geros, gaila dar Laimonas negalės mums padėti, bet visumoje po pergalių atmosfera komandoje visada gera. 

 

  • Komanda, nepaisant visų problemų už aikštelės ribų, iškovojo tris labai svarbias pergales paeiliui. Kiek aktyviai sekate ir visų konkurentų rezultatus, kai lentelės viduryje tokia sumaištis?  

Nėra ką skaičiuoti - reikia laimėti. Nuo to skaičiavimo gali tik nudegti galutiniam variante, Skirtumas ar finišuoti ketvirtoje pozicijoje, ar šeštoje tikrai didelis. Tai ne tik namų aikštelės pranašumas, bet ir viso sezono įdėto darbo atspindys. Manau, mūsų komandai, kaip lygos debiutantams tikrai nebūtų blogas rezultatas finišuoti ir 6-oje vietoje, bet viduje norisi kuo aukštesnės pozicijos.  

 

  • Lapkritį iš komandos išvykus Evaldui Beržininkaičiui, komandos trenerių štabo taip ir nepapildė joks asistentas, kaip pakomentuotumėte šią situaciją?  

Žinot, man asmeniškai norėjosi gerai pažįstamo žmogaus, o ne vien su geromis rekomendacijomis. Kitąkart nesinori rizikuoti, nes nežinai ką gausi. Dabar jau praėjo daug laiko ir belieka tik pagirti asistentą Paulių Malašauską, kuris tikrai atlieka nuostabų darbą viso sezono metu.  

 

  • Ar galima sakyti, kad ši Jonavos komandos sudėtis bus stipriausia nuo šio sezono pradžios? Kokia situacija su traumuotais žaidėjais? 

Prisimenant pirmąsias sezono rungtynes, tai mes jas žaidėme irgi pilnos sudėties. Aišku, dabar esame pasistiprinę naujoku, dauguma žaidėjų jaučiasi gerai, tik gaila, kad dar Laimonas negalės padėti. Visumoje negalime galvoti tik apie save, nes „Žalgiriui“ šios rungtynės bus taip pat labai svarbios. Jie negali pralaimėti, kad neužleistų pirmosios vietos turnyrinėje lentelėje. Sekmadienį tikrai laukia labai sunkios rungtynės. 

 

Savaitgalio rungtynės su Lietuvos čempionais bus paskutiniosios tarpusavio rungtynės šių metų reguliariajame sezone. Šių rungtynių metu bus apdovanoti Jonavos krepšiniui nusipelnę žmonės. Rungtynes taip pat stebės ukrainiečiai vaikai apsistoję Lietuvoje. Jonavos klubas žada puikų sekmadienio vakarą su puikia programa ir daug prizų, tarp kurių ir naujutėlaitis „Beaster“ paspirtukas! 

Rungtynių su Kauno „Žalgiriu“ pradžia – 17:00.  

Bilietus į rungtynes platina Ticketmarket.lt 

Bilietų nuoroda: bit.ly/35ovefU 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: