Dingus žmogui, svarbiausios yra pirmosios 12-ka valandų. Būtent per šias pirmąsias valandas reikia imtis būtinųjų, greito reagavimo veiksmų.  

Kuomet naktį iš gegužės 1-osios į 2-ąją iš namų Jonavoje, Kosmonautų gatvėje išėjo Miranda Černeckienė (gim. m. 1976), Kauno AVPK Jonavos r. policijos komisariato pareigūnai sutelkė gausias pajėgas, ieškant iki šiol nerastos, liekno kūno sudėjimo, tamsių rudų plaukų jonavietės.

Tą pačią moters dingimo parą pareigūnai išžvalgė teritorijas nuo Kosmonautų mikrorajono link Rimkų, Juodmenos. Pasitelkus kinologus su šunimis išieškotos teritorijos palei Jonavos tvenkinius. Į dangų keltas dronas, kad padėtų aptikti dingusią M. Černeckienę. Pareigūnai apklausė ir žvejus mėgėjus, žvejojančius ant kranto ir gal būt pastebėjusius ieškomą moterį.

Jonavietės artimieji taip pat intensyviai ieško savo šeimos nario. Išžvalgė įvairias teritorijas - Šilų, Meškonių, Šveicarijos miškus bei kitas artimas apylinkes.   

Tačiau mestos stiprios paieškos pajėgos kol kas nedavė rezultatų. Moters paieškos vis dar tęsiamos. Ketinama į pagalbą pasitelkti ir narus su gelbėjimo valtimi, kad išžvalgytų vandens telkinius.

Jonavietės artimieji prašo visuomenės pagalbos ieškant artimo žmogaus. Jei žinote, kur gali būti dingusi jonavietė ar turite kitos reikšmingos informacijos, praneškite policijos pareigūnams bendruoju pagalbos tarnybų numeriu 112 arba kreipkitės į Kauno apskr. VPK Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnus telefonu 8 699 253 81, 8 700 633 49, arba el. paštu vaida.aliosiene@policija.lt 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: