Rugsėjo 18 d. įvyko Visuotinis rinkiminis Jonavos rajono savivaldybės moksleivių savivaldos (JRSMS) narių susirinkimas. Į Jonavos rajono savivaldybės Jeronimo Ralio salę susirinko aštuonių JRSMS vienijamų mokyklų mokinių savivaldų atstovai. Susirinkimui pirmininkavo ir sekretoriavo JRSMS jaunimo politikos koordinatorė Elvija Zvicevičiūtė bei JRSMS savanoris Lukas Zujevas.

Visuotinį susirinkimą pradėjo JRSMS pirmininkė Neda Žilinskaitė. Susirinkimo metu buvo patvirtinta Nedos Žilinskaitės metų veiklos ataskaita. Ji pristatė, ką organizacija nuveikė ir ką pasiekė per antrąją jos kadenciją.

Vėliau vyko kandidatų į vicepirmininkus ir pirmininkus kalbos. Į vicepirmininko pareigas kandidatavo Benas Pilipavičius, o į pirmininko – Milita Matuzaitė. Abu jie gavo mokinių savivaldų atstovų balsus ir buvo išrinkti.

Nauji JRSMS pirmininkė ir vicepirmininkas kartu su komanda jau pasiruošę kibti į darbus, siekti naujų bei senesnių tikslų, skatinti Jonavos jaunimą įsitraukti ne tik į JRSMS, bet ir į kitas veiklas.

Taip pat, kviečiame visus, norinčius prisijungti prie mūsų komandos, registruotis į naujų savanorių atranką, kuri vyks rugsėjo 29 d. Labai laukiame naujų savanorių!

Nuoroda į registraciją: https://forms.gle/VC8rpqgYBoQkBs2d6 

Lietuvos moksleivių sąjunga (LMS) yra visuomeninė, savanoriška, pelno nesiekianti, Lietuvos mokinių savivaldas vienijanti asociacija. Šiuo metu LMS vienija daugiau nei 500 mokinių savivaldų ir turi 36 padalinius visoje Lietuvoje, vienas iš jų veikia ir Jonavoje.

Jonavos rajono savivaldybės moksleivių savivaldos ryšių su visuomene komiteto koordinatorius Lukas Zujevas

 

Taip pat skaitykite: