Šių metų liepos mėnesį Jonavos rajono savivaldybė buvo paskelbusi konkursus Jonavos „Lietavos“ pagrindinės mokyklos, Jonavos vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis“ ir Jonavos vaikų lopšelio-darželio „Lakštingalėlė“  direktorių  pareigoms eiti.

„Lietavos“ pagrindinės mokyklos direktoriaus atranka vyks lapkričio 30 d., o šiandien, lapkričio 23-ąją vyksta pretendentų atranka į vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis“ ir Jonavos vaikų lopšelio-darželio „Lakštingalėlė“  direktorių pareigas.

Su kandidatais atrankos komisija bendrauja nuotoliniu būdu. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja, komisijos pirmininkė Violeta Kolesnikienė teigė, kad į abi vietas yra tik po vieną kandidatą.    

Į Jonavos vaikų lopšelio-darželio „Lakštingalėlė“  direktorių pareigas pretenduoja šios įstaigos dabartinė vadovė Jolanta Bieliauskienė, į vaikų lopšelio-darželio „Žilvitis“ direktoriaus pareigas pretenduoja šios įstaigos dabartinė vadovė Vitalija Jagelavičienė.

Konkursai buvo organizuojami dėl dabartinių vadovų kadencijos pabaigos.

Komisijos sprendimu Jolanta Bieliauskienė tinkama eiti "Lakštingalėlės" vadovės pareigas. Darbo sutartis 5 metų kadencijai su kandidate bus pratęsiama mero potvarkiu artimiausiu metu.

Kandidatės Vitalijos Jagelavičienės vertinimas numatytas šiandien, 13 val.   Dėl jos kandidatūros į darželio "Žilvitis" direktorės pareigas, komisija sprendimą priims artimiausiu metu. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: