Jau rytoj Jonavos „CBet“ po beveik trijų savaičių pertraukos vėl rungtyniaus Jonavos sporto arenoje. Tai bus pirmasis namų susitikimas po istorinio „Citadele KMT“ finalo ketverto Šiauliuose. Prieš laukiančias rungtynes su pasvaliečiais pakalbinome komandos kapitoną Vytautą Šulskį, kuris pasidalino mintimis apie iškovotus medalius, savo raktikaulio traumos reabilitaciją bei lūkesčius likusiai sezono daliai.

- Prabėgo dvi savaitės nuo mūsų klubui istorinio KMT finalo ketverto turnyro. Ar jau pavyko pilnai suvokti, kokią šventę sukūrėte visai Jonavai ir kokį pasiekimą jums pavyko pasiekti kaip komandai?

Taip, tas savaitgalis Šiauliuose buvo pilnas emocijų. Aš, nors ir nerungtyniavau aikštelėje, bet tikrai pilnai išsitaškiau palaikydamas komandą šalia aikštelės. Prireikė bent keleto dienų, kad pilnai suvoktume, ką mums pavyko pasiekti. Taip pat pasinaudodamas proga noriu padėkoti mūsų fanams, kurie Šiauliuose kūrė nuostabią atmosferą ir buvo tokie nerealūs!

- Papasakok plačiau, kaip komanda išsikrovė emociškai per finalo ketverto savaitgalį? Kaip kapitonas ar nemanai, kad antrai sezono daliai kai kuriose rungtynėse gali natūraliai stigti tos ugnelės? Ką bandysi perduoti savo komandos draugams?

Manau, kad visiems emocijos nuslūgo praėjus keletui dienų nuo finalo ketverto. Per šias kelias savaites turėjom progų pailsėti ir nuo krepšinio, ir vieni nuo kitų. Dabar esame pasiilgę krepšinio ir norime vėl kautis aikštelėje. Jeigu kažkam kai kuriose rungtynėse ir stigs nusiteikimo, tai kas jau kas, bet mūsų treneris V. Šeškus per rungtynes tikrai pabudins kiekvieną, kad aikštelėje visi paliktų 100 procentų.

- Sausio pabaigoje rungtynėse su Kauno „Žalgiriu“ patyrei raktikaulio traumą. Kaip sekasi tavo reabilitacija, ką sako tave stebintys specialistai? Kaip pats jautiesi fiziškai?

Mane stebintys specialistai liepė dar savaitėlę pailsėti. Nepaisant traumos padarinių, aš jau sportuoju su komanda, atlieku visus nekontaktinius pratimus. Kai komanda pradeda rungtyniauti penki prieš penkis, su manim dirba fizinio rengimo treneris Lukas, kuris padeda man ruoštis sugrįžimui fiziškai. Kovo mėnesį turėsime mažiau rungtynių nei balandį, todėl tikiuosi, kad per šį mėnesį pilnai pavyks sustiprėti ir geroje formoje pasitikti lemiamą sezono dalį.

- Šiuo metu „Betsafe-LKL“ čempionate jonaviečiai žengia 6-oje vietoje ir nuo ketvirtoje vietoje esančių uteniškių atsilieka 2 pergalėmis. Kaip manai, ar komanda šią sezono dalį pasitiks nusiteikusi pakovoti dėl namų pranašumo atkrintamosiose?

Aš tikrai tikiuosi, kad mes kaip komanda eisime kovoti dėl pergalės kiekvienose rungtynėse. Visas komandas nuo 2-os iki 9-os vietos skiria tik kelios pergalės, todėl vienos komandos geresnė atkarpa gali tikrai pasijausti turnyrinėje lentelėje. Viliuosi, kad liksime susikaupę ir sieksime būti tarp penkių geriausiųjų reguliariojo sezono komandų.

- Jau rytoj laukia susitikimas su pasvaliečiais, kuriuos šiame sezone įveikėte jau tris kartus. Kaip pasikeitusi atrodo „Pieno žvaigždžių“ komanda bei kas bus esminiai akcentai norint iškovoti pergalę namuose?

Pasvaliečiai atrodo sustiprėję. Prie jų prisijungė „Betsafe-LKL“ čempionatui labai solidus aukštaūgis Julius Jucikas, sugrįžo įžaidėjas Johnas Gillonas, kuris Lietuvoje sėkmingai rungtyniavo 2019-2020 m. sezone. Manau, kad gynyba šiose rungtynėse bus esminis faktorius. Reikės neleisti jiems įsibėgėti greitajame puolime ir puikiai kovoti dėl atšokusių kamuolių.

Pirmadienio susitikimo su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa pradžia – 18:30.

Bilietus į rungtynes platina Ticketmarket.lt

Bilietus taip pat galite įsigyti paspaudę čia: bit.ly/3krUOsd

Įsigyjant bilietus moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma 50% nuolaida (prie įėjimo į areną bus būtina pateikti teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą).

*Tai bus vienintelis namų susitikimas kovo mėnesį.

Jonavos ,,Cbet" info. ir nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: