Kaip skelbia portalas lrytas.lt, žmogžudyste įtariamą 46 metų jonavietį Kauno apylinkės teismas antradienį po pietų nusprendė suimti 3 mėnesiams.

Sekmadienį, apie 16 valandą peiliu sužeistas 67 metų pensininkas tą pačią dieną mirė Jonavos ligoninėje(apie šį įvykį jau buvo skelbta ir čia).

Pareigūnai įtarimus pareiškė kartu su auka išgertuvėse dalyvavusiems pažįstamiems – minėtam vyrui ir jo 59 metų sugyventinei. Pastaroji išleista į laisvę, skyrus švelnesnę kardomąją priemonę nei suėmimas. Nusikaltimas buvo įvykdytas įtariamųjų namuose, Kauno gatvės daugiabutyje. Pensininkui buvo smogta peiliu į krūtinės sritį.

Pareigūnų žiniomis, konfliktas tarp neblaivių jonaviečių įsiplieskė dėl menkaverčių priežasčių. Atsitokėjus buvo iškviesta pagalba, tačiau vyriškio išgelbėti nepavyko – jis mirė ligoninės reanimacijoje, praėjus pusantros valandos nuo nusikaltimo. Policijos pareigūnai sulaikė abu įtariamuosius, kuriems nustatytas girtumas: vyrui – 2,25 prom., moteriai – 1,50 prom. alkoholio. Suimtas įtariamasis anksčiau jau buvo teistas, niekur nedirba.

Jis yra ūmaus būdo, greitai įsiplieskiantis, ypač paveiktas alkoholio. Neatmetama, jog kažkuris iš įtariamųjų buvo nusikaltimo kurstytojas. Už žmogžudystę gresia kalėjimas nuo 7 iki 15 metų. Pareigūnai neturi duomenų, jog tarp įtariamųjų ir aukos anksčiau būtų kilę nesutarimų, peraugdavusių į smurtavimą. Daugiau tyrimo detalių paaiškės po papildomų įtariamųjų apklausų, liudininkų parodymų, ekspertizių ir kitų tyrimo veiksmų.

Teksto autorius Vygantas Trainys

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: