Jonavos Sąjūdžio aikštėje gruodžio 3-ąją įžiebta pagrindinė miesto Kalėdų eglė, o Ramybės skvere nušvito pasakiškas Kalėdinių eglučių miestelis.

Jonavos Kalėdų eglė šiemet šventes pasitinka ne vieniša – ją supa dar keturios mažesnės eglutės. Visą kalėdinį ansamblį apjungia LED lempučių skraistė ir blyksinčios girliandos. Kalėdų eglės dekoruotos auksiniais blizgiais ir matiniais žaisliukais, aukso spalvos rombais.

Socialiniuose tinkluose šių metų eglė jau spėjo susilaukti dėmesio: fotografijai neabejingi miestiečiai nuolat dalinasi jos nuotraukomis skirtingose ,,Facebook" grupėse. Čia pat galima rasti ir ne vieną komplimentą, skirtą žaliaskarei. ,,Jonavos nuotaka", ,,Gražiausia iš gražiausių", ,,Gražesnė ir už sostinės" - taip miesto puošmeną apibūdina internautai.

Nors skirtinguose medijų kanaluose jau pasirodė ir raginimai balsuoti, kurio miesto eglutė gražiausia, portalas jonavoszinios.lt kviečia nerungtyniauti, o prisiminti, kaip keitėsi pagrindinis Jonavos miesto puošybos elementas per pastaruosius penkerius metus.

Pernai, 2021-aisiais, eglė įžiebta Santarvės aikštėje. Aukso spalva žėrėjusi žaliaskarė skleidė ne tik šviesą ir šventinę dvasią – priėjus arčiau, ji kvepėjo vanile ir mandarinais. Pati eglė priminė gyvą medį, o jos kamieną supo mediniai kalėdiniai nameliai.

2020-aisiais pagrindinė miesto eglė stovėjo Sąjūdžio aikštėje. Ji buvo padabinta auksinėmis ir sidabrinėmis girliandomis, raudonomis dekoracijomis. 

2019 metais įžiebus miesto eglę Jonavoje pirmą kartą nušvito  įspūdingas Kalėdinių eglučių miestelis, kuriam eglutes ruošė rajono įmonės ir įstaigos. 

2018 - aisiais eglė puošta foninėmis lemputėmis, šiltai baltos ir šaltai baltos spalvos profesionaliomis LED girliandomis. Taip pat ji buvo dekoruota plastikiniais žaisliukais: sidabrinės, auksinės bei raudonos spalvos, formuojant juostą aplink eglutę. Eglės pagyvinimui panaudota blyksinčių LED lempučių juosta. Jos viršūnėje įkomponuota šviečianti žvaigždė.

Na o 2017-aisiais Kalėdų eglė papuošta tautiniais elementais - pagrindiniu akcentu tapo Lietuvos trispalvė.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: