Birželio 2 dieną, Jonavos sporto arenoje vyko iškilminga Jonavos kūno kultūros ir sporto centro baigimo pažymėjimų įteikimo ceremonija, kurioje dalyvavo 34  absolventai ir 6 juos ugdę sporto treneriai.

Dėl vis dar besitęsiančio karantino ir esamų įvairių apribojimų renginiams, siekiant sportininkų ir jų trenerių saugumo, sporto centro administracija nusprendė, kaip ir praėjusiais metais, šventę organizuoti už uždarų durų, tačiau tai nė kiek nesutrukdė jaukiai, maloniai, džiaugsmingai ir iškilmingai įteikti baigimo pažymėjimų, kurių sportininkai nusipelnė savo ilgamečiu sunkiu darbu treniruotėse ir išlietu prakaitu varžybose.

Iškilmingą ceremoniją pradėjus „Bonus“  šokėjams, sveikinimo kalbą tarė sporto centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalia Venckevičienė – „Mieli absolventai, šiandien mums ypatinga diena. Mes sveikiname jus sėkmingai baigus pirmąjį  sportininko rengimo etapą. Džiaugiamės ir dėkojame jums už sportinius rezultatus, už tai, kad garsinote Lietuvą, savo gimtąjį miestą Jonavą, savo mokyklą, kad išmokote pasirinktos sporto šakos abėcėlės ir siekėte tobulumo joje, kad galiausiai buvote su mumis, buvome drauge“.

 

Po sveikinimo kalbos visus absolventus taip pat sveikino saksofonistas Mindaugas Rozenbergas, kuris visus nukėlė į prisiminimus.

Savo sveikinimus absolventams išsakė ir rajono savivaldybės mero pavaduotoja Birutė Gailienė - „Dar kartą labai sveikinu ir grįždama prie minties apie charakterį, niekada jo neužgniaužkite, istorija parodė, kad per sportą mes galime pasiekti kur kas daugiau, nei gali pasiekti politikai susėdę prie derybų stalo, nei gali pasiekti šalys tarpusavy kariaujančios, neškite savo charakterį ir skleiskite jį plačiau“, kuri kartu su D.Venckevičiene baigiantiems sportininkams įteikė meistriškumo ugdymo ir tobulinimo programos pažymėjimus, atminimo sparnus ir gėles.

Šiųmetinių sporto centro absolventų tarpe daugiausiai krepšininkų. Krepšinio meistriškumo tobulinimo programą baigė: Matas Akunis, Gvidas Dirmantas, Deividas Kulisauskas, Paulius Petrauskas, Donatas Dūda, Gelminas Gudonavičius, Tomas Kaušyla, Gustas Gramatas, Germanas Graužas, kuriuos treniravo Arūnas Kačenauskas.

Lengvosios atletikos  meistriškumo ugdymo programą baigė Gražvydas Ašakas, Karolina Strelkauskaitė, Danielius Vaitkevičius, Darvydas Šlivinskas, trenerė - Vidutė Lebeckienė.

Tinklinio meistriškumo ugdymo programą baigė Milana Manionytė, Livija Sabatauskaitė, Gabija Vaikšnoraitė, kurias treniravo Lija Darandovienė.

Bokse - 3 absolventai: Ignas Gajauskas, Artūras Beleckas, Tautvydas Navickas, kurie treniruojami Ramūno Kulbio ir Kęstučio Antanavičiaus baigė bokso meistriškumo ugdymo programą, o stalo teniso treneris Igoris Gatijatulinas išugdė Oskarą Bukauską, kuris sporto centre užbaigė stalo teniso meistriškumo ugdymo programą.

Nuotraukos A. Šimulio

 

JKKSC info.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: