Portalą jonavoszinios.lt pasiekė sunerimusios moters pasakojimas apie užpuolimą ant Rimkų mikrorajone esančių laiptų.

Anot pašnekovės, prieš kelias dienas penkiolikmetės merginos, apie 18 val., po treniruočių ėjo namo, kai staiga jas užpuolė ir stipriai išgąsdino du vaikinai. Nepažįstami jaunuoliai slėpėsi po veido kaukėmis ir galvos gobtuvais. Kokiu tikslu jie įvykdė tokį išpuolį, ar norėjo apiplėšti, sužaloti, ar tiesiog įbauginti merginas - nežinia, tačiau penkiolikmetės grįžo namo patyrusios nemenką išgąstį. Laimei – jos sužalojimų nepatyrė.  Moteris nori perspėti ir kitus tėvus - saugokite savo vaikus ir perspėkite juos apie galimą dviejų jaunuolių neaiškų bandymą puldinėti.  

Tuo tarpu policijos pareigūnai ragina tokių įvykių neignoruoti ir visais atvejais pranešti apie panašius incidentus.

„Deja, bet minimas užpuolimo atvejis nėra registruotas ir noriu pabrėžti, kad tokių atvejų praleisti nevalia. Pirmiausia, atsitikus tokiam incidentui, būtina skambinti 112. Į vietą atvyks arčiausiai tuo metu mieste dirbančios policijos pajėgos – patikrins teritoriją, įtartinus asmenis, jei yra vaizdo stebėjimo kameros, peržiūrės fiksuotą vaizdą. Labai svarbūs ir liudininkų parodymai – ką jie matė, kiek asmenų matė, kaip atrodė užpuolikai ir pan. Po tokių atvejų raginu gyventojus neabejoti ir kreiptis policiją, rašyti pareiškimą dėl užpuolimo“, - sako Jonavos rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Raimondas Zinkevičius.

Beje, atkreipiamas dėmesys į tai, kad dėvima veido kaukė ar gobtuvas nepadės nuslėpti asmens tapatybės, jei piktavaliai sumano piktai papokštauti ir likti anonimais. Policija turi įvairių įrankių aiškinantis nusikaltimą bei asmenų atpažinimą.

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: