Šių metų spalio 11-ąją vyks rinkimai į Seimą. Kaip jau skelbėme, Jonavos rinkimų apygardoje dėl teisės atstovauti mūsų miestą susigrums 8 kandidatai:

Alina Batulevičienė -  Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis;

Nijolė Čiučiulkienė -  Centro partija-Tautininkai;

Vitalijus Jaroščenka  - Darbo partija;

Gintas Jasiulionis - Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai;

Linas Sabaliauskas - Lietuvos žaliųjų partija;

Eugenijus  Sabutis -  Lietuvos socialdemokratų partija;

Rimantas Sinkevičius - Lietuvos socialdemokratų darbo partija;

Gintaras  Stašionis -  Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.

Klausėme skaitytojų, jei Seimo rinkimai vyktų dabar, už kurį kandidatą Jonavos rinkimų apygardoje balsuotų jie? Savo nuomonę jonaviečiai galėjo išreikšti apklausoje.

Pastarojoje pasisakė 1002 respondentai. Kaip matyti susumavus rezultatus, dauguma jų savo balsą atiduotų už E. Sabutį (32 proc., 325 balsai).

Kiti rezultatai pasiskirstė taip: už Aliną Batulevičienę balsuotų 15 proc. (146 balsai) apklausos dalyvių, už Vitalijų Jaroščenką - 13 proc. (129 balsai), už Gintą Jasulionį - 5 proc. (48 balsai), Liną Sabaliauską - 1 proc. (14 balsų), Rimantą Sinkevičių - 9 proc. (88 balsai), Gintarą Stašionį - 5 proc. (50 balsų). Nei vieno procento nesurinko Nijolė Čiučiulkienė. Už ją pasisakė 5 asmenys.

5 proc. (54 balsai) respondentų tikino, kad nebalsuotų nei už vieną kandidatą, nes visi jie - nepriimtini. 6 proc. (57 balsai) apklausos dalyvių teigė, kad tiesiog sugadintų biuletenį.

1 proc. (11 balsų) respondentų pripažino, kad niekada nebalsavo ir nežada balsuoti rinkimuose, 7 proc. (75 balsai) tvirtino, kad dar nėra apsisprendę, kam atiteks jų balsas.

Kadangi redakcija sulaukė ne vieno skambučio su klausimu, kodėl vienas ar kitas asmuo negalėjo atiduoti savo balso, nes buvo nurodyta, jog jis jau balsavo, primename, jog iš vieno unikalaus IP adreso buvo galima balsuoti tik 1 kartą.

Vykdyta apklausa - tik pramoginio pobūdžio. Dėl to ši gali neatspindėti tikrųjų rinkimų rezultatų. Tai preliminari skaitytojų nuomonė, už kurią portalas neatsako.

Taip pat skaitykite: