Baigdama jubiliejinius 100-uosius mokslo metus Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija kaip kasmet peržvelgia mokinių pasiekimus ir laimėjimus, įrodančius visapusiško ugdymo(si) ir tobulėjimo galimybes mokykloje.

Džiugios žinios sulaukta iš KTU matematikos ir gamtos mokslų fakulteto: gimnazijos ketvirtokas Kasparas Bereišis nominuotas geriausiu abiturientu matematiku. Ir vėl nenuvylė gimnazijos jaunieji astronomai bei jaunieji ekonomistai: antrokė Rūta Dailidytė užėmė II vietą respublikinėje viktorinoje „Po žvaigždėtu dangumi“, trečiokas Edvinas Šuopys laimėjo III vietą respublikinėje ekonomikos ir verslo olimpiadoje. VGTU projektinių darbų konkurse sėkmė lydėjo gimnazijos jaunųjų biologų antrokų komandą (Elinga Daugilavičiūtė, Augusta Chlomko, Viltė Čepkauskaitė, Austėja Juknytė, Adrijus Muleronka): jų projektinis darbas „Žalioji sienelė biologijos kabinete“ pelnė geriausio projekto titulą tematikos ,,Ateities miestas: darnus pastatas“ gimnazijų kategorijoje. Garbinga III vieta įvertintas pirmokės Žanetos Ragelytės rašinys respublikiniame konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“. Tarptautinių jaunimo debatų dalyvis antrokas Gvidas Patapavičius nekantriai laukia liepos 15 dienos, kai su vienintele Gėtės instituto Vilniuje stipendija išvyks į vokiečių kalbos kursus – stažuotę „Audi“ koncerne.

Svarių laimėjimų sulaukta ir iš gimnazijos menų srities atstovų: antrokė Elinga Daugilavičiūtė laimėjo III vietą VMTI fizinių ir technologijos mokslų centro organizuotoje Lietuvos mokinių meno darbų parodoje, skirtoje pasaulinei kvanto dienai, jos bendraklasės Elvijos Zvicevičiūtės atliekamos dainos skambėjo Lietuvos vaikų ir jaunimo konkurse „Dainų dainelė 2022“.

Gimnazijos bendruomenę džiugina mokinių aktyvumas ISM projekte „Verslo klasė“, kurio baigimo pažymėjimai šiemet įteikti net 11 ugdytinių. Jų skaičius, tikėtina, kasmet augs, nes nuo 2022 m. rugsėjo 1-osios mokslo metus pradės pirmosios Jonavoje ekonomikos ir antreprenerystės klasės, įsteigtos bendradarbiaujant su ISM ir VšĮ „Junior Achievement“, mokiniai. Tai ne vienintelė naujovė būsimiems gimnazijos pirmokams – dalis jų rinksis ugdymąsi inžinerijos klasėje, kuruojamoje KTU elektros ir elektronikos fakulteto.

Linkėdama visiems Jonavos moksleiviams smagių ir saugių vasaros atostogų Jeronimo Ralio gimnazijos bendruomenė tiki savo ugdytinių sėkme ateityje ir kviečia pradėti 2022-2023 m. m. gimnazijoje, kur, cituojant buvusius mokinius, „išlaisvinama fantazija“.

Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijos inf. ir nuotr. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: