Atkakliose Nacionalinės krepšinio lygos („Vikinglotto-NKL“) rungtynėse Jonavos „CBet“ (15-2) išvykoje rezultatu 70:66 (11:16, 18:14, 26:21, 15:15) įveikė „Telšių“ (14-7) krepšininkus.

Jonavos klubas nutraukė net aštuonių pralaimėjimų „Telšiams“ seriją. Pirmose šio sezono tarpusavio rungtynėse sausio pradžioje telšiškiams buvo pralaimėta 85:96.

Rungtynės Telšiuose „CBet“ komandai prasidėjo šaltu dušu. Šeimininkai sėkmingiau startavo ir išsiveržė į priekį dviženkliu skirtumu (4:14). Kahlilas Thomas įpusėjus pirmajam ketvirčiui jau turėjo tris asmenines pražangas, taip kiek sujaukdamas Virginijaus Šeškaus rungtynių planus.

Jonaviškiams koją kišo puolime gautos pražangos ir netikslūs baudų metimai, bet pagerinus gynybą pavyko sumažinti skirtumą (11:14). Po pirmojo kėlinio „CBet“ atsilikinėjo 11:16.

Nojus Pankratjevas ties vidurio linija įspūdingai perėmė kamuolį iš patyrusio Igno Razučio, sumažino atsilikimą iki minimumo (17:18) ir privertė šeimininkus prašyti minutės pertraukėlės.

Sugrįžęs K. Thomas pelnė 4 taškus ir padėjo išlyginti rezultatą (25:25). Laimonas Kisielius ant lėkštutės padėjo kamuolį įkirtusiam Gediminui Žalaliui, kuris galingu dėjimu užbaigė savaitės Top dešimtuko vertą ataką. Tačiau „CBet“ krepšininkai toliau nesėkmingai šaudė iš toli (0/11), ir tai neleido išsiveržti į priekį.

Įpusėjus rungtynėms Jonavos klubas atsilikinėjo vienu tašku (29:30). G. Žalalis su 9 taškais buvo rezultatyviausias „CBet“ gretose iki didžiosios pertraukos, „Telšiams“, kurie taip pat nežibėjo prie tritaškio linijos (2/12), 12 taškų pelnė Deividas Rasys.

Darius Tarvydas vienos atakos metu varžovams „išrašė“ du blokus, o Aurimas Urbonas nutraukė tritaškių sausrą – prasidėjus trečiajam kėliniui „CBet“ pirmą kartą šiose rungtynėse išsiveržė į priekį (32:29).

Greitos atakos metu po krepšiu su kamuoliu atsidūręs D. Tarvydas buvo sustabdytas nesportine pražanga,  sėkmingai „du prieš du“ sužaidė A. Urbonas ir G. Žalalis. D. Tarvydas pridėjo tritaškį ir padidino „CBet“ pranašumą iki dviženklio (42:32).

L. Kisielius užsidirbo techninę pražangą – jam tai buvo ketvirtoji asmeninė pražanga, o „Telšiai“ surengė spurtą 11:0. „CBet“ ėmė strigti zoninėje šeimininkų gynyboje, o I. Razutis pataikė iš toli, grąžindamas „Telšiams“ minimalią persvarą (46:47).

Tomas Delininkaitis ir N. Pankratjevas smeigė po tritaškį. N. Pankratjevas dar atliko perdavimą K. Thomui pikenrolo situacijoje, tad po trečiojo kėlinio „CBet“ buvo priekyje 55:51.

Dar du svarbius tritaškius „CBet“ įsodino ketvirojo kėlinio pradžioje. T. Delininkaitis gudriai pavogė kamuolį „Telšiams“ jį atsikovojus ir surado prie tritaškio linijos atsidengusį D. Tarvydą, o netrukus iš toli pataikė ir A. Urbonas (63:53).

„Telšiai“ sėkmingai provokavo pražangas ir mažino skirtumą (67:61). „CBet“ atakos strigo ir šeimininkai tuo naudojosi: užmindamas tritaškio liniją pataikė Gytis Sirutavičius, Mindaugas Norkus pasižymėjo greitoje atakoje ir iš „CBet“ persvaros teliko du taškai (67:65).

N. Pankratjevas pelnė taškus po minutės pertraukėlės, bet likus 47 sek. „CBet“ dėl penktos pražangos neteko G. Žalalio. D. Tarvydas prametė abu baudos metimus, rezultatui esant 69:66, bet nuo bene svarbiausios „Telšių“ atakos svečiams pavyko apsiginti. N. Pankratjevas realizavo baudos metimą, o per likusias 7 sekundes šeimininkai stebuklo nesukūrė. „CBet“ triumfavo Telšiuose 70:66.

„Telšiai“: Ignas Razutis 14 (8 rez. perd.), Deividas Rasys 12 (8 atk. kam.), Vilius Pocius 11 (7 atk. kam.), Mindaugas Norkus ir Tomas Zdanavičius po 10.

„CBet“: Darius Tarvydas 18, Gediminas Žalalis 13 (9 atk. kam.), Kahlilas Thomasas 10, Nojus Pankratjevas 8.