Gegužės 31-ąją pranešta, kad oficialiai baigti Jonavos Joninių tvenkinio atnaujinimo darbai. Ši žinia sukėlė nemažai diskusijų internete - nuotaika buvo gana neigiama. Daugelis komentatorių apgailestavo, kad rekonstrukcijos metu buvo pašalintas tramplinas nuo liepto. Jie pabrėžė, jog tramplinas buvo itin populiari pramogų vieta jaunimui ir vaikams, suteikusi daug džiaugsmingų akimirkų. 

Nemažai žmonių piktinosi, kad po kiekvieno remonto daromi bereikalingi, neplanuoti darbai, o žadėtas tramplinas ir kiti objektai neatstatomi. Suskubta priminti, jog paplūdimio atnaujinimo planuose (vizualizacijoje) tramplinas buvo įtraukas.  

Vienas komentatorius pasidalino teigiama patirtimi iš Kaišiadorių, kur neseniai buvo sutvarkyta miesto aikštė ir parkas. Jis teigė, jog Jonavoje trūksta tokio lygio tvarkos ir infrastruktūros, kuri leistų miestiečiams patogiai ir maloniai leisti laisvalaikį. Daugelis komentatorių išreiškė nusivylimą rekonstrukcijos rezultatais ir tikėjosi, kad ateityje bus atsižvelgta į miestiečių poreikius ir norus.  

Susisiekus su Jonavos rajono savivaldybe gautas atsakymas, ar ketinama atstatyti Joninių tvenkinio trampliną.  

,,Atnaujintame Joninių tvenkinio paplūdimyje senojo tramplino neliko dėl poilsiautojų saugumo. Rengiant paplūdimio atnaujinimo projektą statybų ekspertai konstatavo, kad naujo tramplino įrengimui reikėtų visiškai rekonstruoti esamą tiltelį, nes betoninės jo konstrukcijos netinkamos naujam statiniui. Įvertinus tai, kad naujos ir patvarios konstrukcijos reikalauja didelio finansavimo, o tramplinas nėra pirmos būtinybės statinys, šios minties teko atsisakyti”, - rašoma Jonavos r. savivaldybės atsakyme.  

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: