Jonavos pirmuoju tvenkiniu anksčiau vadintas Joninių tvenkinys jau netrukus sulauks rekonstrukcijos. Šiandien apie tai pranešė meras Mindaugas Sinkevičius teigdamas, kad esanti maudyklos infrastruktūra jau seniai darkė bendrą, atnaujintą Joninių slėnio vaizdą.

Infrastruktūros atnaujinimą ketinama pradėti dabar, žiemos metu, nelaukiant atėjusio maudymosi sezono.

Griovimo darbai vandenyje nepareikalaus viso tvenkinio vandens išleidimo. Anot miesto vadovo, čia darbuosis technika, kuriai nebus poreikio įvažiuoti į vandenį.

„Turime puikų smėlėtą krantą, persirengimo kabinas, suoliukus, dušą, tačiau tas sovietmečiu įrengtas lauko baseinas jau senai nevilioja – jis nėra saugus, o ir vaizdas nekoks. Todėl išardysime betonines rampas ir suformuosime gražų smėlio paplūdimį, kuriuos bus galima patogiai ir saugiai pasiekti vandenį“, - sako Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius.

Tvenkinyje esantį šuolių į vandenį tramplyną ketinama palikti, tačiau ir jis pats, ir iki tramplyno vedantis takas taip pat bus atnaujinti.

Jonavos mieste yra keturi tvenkiniai, pradžią jiems davė Varnutės upelis. Tvenkiniai turi savo oficialius pavadinimus - Lakštingalų, Gulbių, Gervių ir Joninių, kurį anksčiau vadinome pirmuoju Varnutės tvenkiniu.

Plačiau apie būsimus darbus - video reportaže.

A. Reipos video  

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: