Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos bendruomenė prieš keletą metų įsijungė į Lietuvos vaikų ir jaunimo centro inicijuotą projektą „Darni mokykla“. Šiais mokslo metais mokytojai buvo pakviesti dalyvauti sveiko gyvenimo įgūdžių projekte „Išmok jaustis gerai“. Visos šio projekto veiklos, seminarai, užsiėmimai buvo skirti skatinti mokytojus ugdytis sveikos gyvensenos įgūdžius ir gerinti įstaigos mikroklimatą.

Baigiamuoju projekto akcentu tapo birželio pabaigoje Dūkštose vykęs nacionalinis mokytojų žygis. Keliaudami 8 arba 15 kilometrų įrengtomis žygio trasomis galėjome grožėtis nuostabiais Neries regioninio parko kraštovaizdžiais, atgauti jėgas po mokslo metų. Žygio dalyvių laukė „Veiklų giraitė“, kur galima buvo išbandyti skirtingas terapijos, atsipalaidavimo bei aktyvias laisvalaikio leidimo formas: tapybą ant vandens ar akmenų, smėlio mandalų kūrimą, savimasažą ar mankštą su šiaurietiškomis lazdomis. Už keleto kilometrų įsikūrusiame „Žaidimų lauke“ mokytojai galėjo išbandyti įvairias aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą propaguojančias veiklas: šaudymą iš lanko, ėjimą vasaros slidėmis, įvairius lauko žaidimus, taip pat eiti Neries pakrantėje įrengtu „Jutiminiu taku“.

 „Neries“ pagrindinės mokyklos mokytojai ragina visą bendruomenę linksmai, aktyviai, įdomiai, prasmingai leisti vasaros atostogas.

Daiva Balandienė,

Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos mokytoja, žygio dalyvė

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: