Praėjusių metų liepos 3-ąją dieną Žeimių - Kosmonautų gatvių sankirtoje įrengti nukreipiamieji ženklai, panašu, iki šiol rūpi ne visiems. Vakar, kovo 22 dieną, 13.17 val. čia ,,Volkswagen" vairuotojai surašytas protokolas - kaip informavo Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyris, moteris suko į kairę ir  nesilaikė kelio ženklo Nr. 402 reikalavimų "Važiuoti į dešinę".

Jai buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 1 d. 

Portalo jonavoszinios.lt žurnalistai dar vasarą, praėjus kelioms savaitėms po ženklų įrengimo patikrino, kaip vairuotojai paisė jų. Atlikta stebėsena parodė, kad taisyklių minėtoje sankryžoje laikėsi jei ne kas antras, tai kas trečias vairuotojas (plačiau skaitykite čia).

Ar situacija pasikeitė? Kaip dabar vairuotojai elgiasi minėtoje sankryžoje?

Stebint ją šiandien, kovo 23-ąją, per pusvalandį ja pravažiavo 22 automobiliai, o iš Kosmonautų į Žeimių gatvę, nepaisant ženklo ir sukant į kairę, ją pravažiavo 4 transporto priemonės: trys lengvieji automobiliai ir vienas mikroautobusas.

Remiantis tuo, galima teigti, kad vairuotojai į aptartą ženklą nebežiūri taip aplaidžiai, kaip anksčiau. 

Primename, kad už kelio ženklo Nr. 402 nesilaikymą numatyta bauda nuo trisdešimt iki devyniasdešimt eurų.

Taip pat skaitykite: