Šiandien, liepos 24-ąją, paskelbus jonaviečių apklausos apie naujus nukreipiamuosius ženklus ties Žeimių ir Kosmonautų gatvės sankryža rezultatus, portalą jonavoszinios.lt pasiekė ne vieno gyventojo skundas apie tai, kad dauguma vairuotojų tiesiog ignoruoja juos. Panašių skundų redakcija buvo gavusi ir anksčiau. 

Nutarus patikrinti, ar pastarieji - ne iš piršto laužti ir pastebėjus sankryžą savomis akimis, galima konstatuoti, kad KET aptartoje vietoje nesilaiko be galo daug vairuotojų - iš Kosmonautų gatvės link centro suka jei ne kas antras, tai bent jau kas trečias.

Kyla klausimas, ar vairuotojai važiuoja vadovaudamiesi atmintimi, ar specialiai ignoruoja ženklus? 

Lietuvos kelių policijos tarnyba primena, kad kelio ženklų ar ženklinimo nesilaikymas užtraukia baudą nuo 30 iki 90 eurų. Taip pat, atsižvelgiant į situaciją, gali būti skirtas teisių atėmimas nuo 1 iki 3 mėnesių. 

Tiesa, aistros dėl šių ženklų, ko gero, dar nenurims - Jonavos rajono savivaldybės tarybos narys Žilvinas Galimovas pateikė savivaldybės administracijos direktoriui Valdui Majauskui raginimą nuimti juos dėl galimo jų neteisėtumo (plačiau skaitykite čia).

Taip pat skaitykite: