Kaip praneša Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, vakar, liepos 26-ąją, Jonavos rajono savivaldybės teritorijoje pleškėjo ne vieno lauko ražienos.

12.20 val. pranešta apie gaisrą Upninkų seniūnijoje, Kunigiškių kaime. Pilietė pranešė, kad laukuose užsidegė ražiena. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, degė ražienos. Išdegė 5 hektarai. Gaisras užgesintas apie 14:50 val.

13:08 val. gautas pranešimas, kad ražienos dega Žeimių seniūnijoje, Naujasodžio kaime. Neprisistatęs pilietis pranešė, kad kažkas dega lauke, prie miško, pranešėja mato dūmus, kas dega negali pasakyti. Išdegė 1.5 ha ražienų.

16:12 val. pagalbos šauksmas pasiekė iš Bukonių seniūnijos, Kačėnų kaimo. Gautas pranešimas, kad dega kviečių laukai. Atvykus PGP, degė kombaino Class dalis ir 2 ha plote ražienos. Gaisras užgesintas panaudojus 2 m³ vandens ir parankines priemones.

18:01 val. pranešta, kad Šilų seniūnijoje, Kulšiškių kaime, dega kviečių laukas. Atvykus PGP, 100 ha plote degė ražienos ir pasėliai. Užgesinta panaudojus 25 m³ vandens. Buvo prisijungęs savanoris. Ūkininkai su savo traktoriais padėjo dirbti darbus apardami laukus.
Degė 3 savininkų laukai.

Vaizdo įraše - Šilų seniūnijoje kilęs gaisras.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: