Jonavos futbolininkai šių metų „Optibet-A lygos“ starte buksuoja ir per septynis turus nėra iškovoję taškų. Apie naujausius ekipos papildymus, būsimų varžovų konfliktines rungtynes paskutiniame ture bei komandos progresą pakalbinome komandos vyriausiąjį trenerį Eisviną Utyrą.

- Kokie naujokai papildė komandą, kokių pozicijų tai žaidėjai ir kokios jų stipriosios pusės?

Šeštadienio rungtynėse jau turėsime tris naujokus, kurie atvyko iš Ukrainos. Šie legionieriai turėtų sustiprinti puolėjo, saugo bei vartininko pozicijas. Tikimės, kad jie stipriai padės komandai jau ateinančiose šeštadienio rungtynėse.

- Paskutinėje spaudos konferencijoje minėjote, kad prie komandos turėtų prisijungti naujas asistentas iš užsienio, kas jis?

Trenerių štabą papildė du specialistai - vienas iš Ukrainos, kitas iš Argentinos. Nuo pat jų prisijungimo pradžios vyksta kokybiškesnis darbas treniruotėse. Jaučiasi jų indėlis ateinančių rungtynių pasiruošime, treniruotėse juntamas pagyvėjimas. Šie treneriai duoda gerą impulsą visai komandai.

- Paskutiniojo turo rungtynėse mūsų šeštadienio varžovų Telšių „Džiugo“ fanai kartu su Vilniaus „Žalgirio“ komandos fanais dalyvavo seniai regėtose riaušėse. Ką manote apie tą dvikovą?

Pačiose rungtynėse netrūko nei įvarčių, nei kovos, bet pasibaigė viskas riaušėmis, ko nesinori matyti futbole. Tai yra labai blogas dalykas, tokius dalykus reikia stengtis išgyvendinti iš stadionų.

- Ar treniruotėse jaučiate augantį susižaidimą ir progresą? Kiek realu pakovoti dėl pirmųjų taškų šeštadienio vakarą?

Jaučiasi, jog kiekvieną dieną atrodome vis geriau ir susižaidimas tik gerėja. Septyni pralaimėjimai paeiliui tikrai daug pozityvumo neprideda, bet viskas pasimatys rungtynėse, kaip mes atrodysime aikštelėje. Komanda turi suprasti, jog jie yra profesionalai ir suprasti, kad kiekvienos rungtynės yra naujas, baltas popieriaus lapas. Šeštadienį viską turėsime pradėti nuo jo ir rimtai kibti į atlapus Telšių komandai.

 

Norint iškovoti pirmuosius taškus mums reikės ne tik gero nusiteikimo, bet ir fanų palaikymo. Visi faktoriai bus labai svarbūs!

Jonaviečiams jūsų palaikymo dvikovoje su priešpaskutinėje vietoje žengiančiais Telšių „Džiugo“ futbolininkais labai reikia. Bilietus į rungtynes platina Ticketmarket.lt

Bilietų nuoroda: bit.ly/3LYVVrp

Šeštadienio rungtynių Jonavoje pradžia – 17:00.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: