Kuomet vakar, balandžio 9-ąją skelbėm informaciją, kad dėl pakeisto eismo reguliavimo mieste dėl pervažos uždarymo sunkvežimių vairuotojai nebus baudžiami (plačiau ČIA), sulaukėme papildomų pranešimų. 

Sunkiasvorių vairuotojai teigė, kad balandžio 9 dieną tris kartus keitėsi eismo ženklai, nurodantys apvažiavimo kelius, draudžiantys vykti Lietavos g. ir kt. Vairuotojai nežino ko tikėtis.  

Ryšium su papildomai keliamais klausimais, kreipėmės į Jonavos rajono savivaldybę, kuri pateikia informaciją apie patvirtintą ir galiojantį eismo reguliavimą: 

Nuo 2024-04-08 iki 2024-05-10 uždarius pervažą Darbininkų gatvėje, visų automobilių eismas nukreipiamas J. Basanavičiaus g.  ir Žeimių g. Atsižvelgus į tai, kad Lietavos gatvė neseniai sutvarkyta ir yra galimybė apvažiuoti kitomis gatvėmis, Lietavos g. pradžioje (nuo J. Basanavičiaus g.) ir Lietavos g. pabaigoje (nuo Žeimių g.) bei tarpinėse sankryžose Kosmonautų g. bei Žeimių tako g. buvo įrengti draudžiamieji ženklai Nr. 304 „Krovinių automobilių eismas draudžiamas“. Šie eismo pokyčiai galios visą mėnesį, kol bus tvarkoma geležinkelio pervaža. 

Gegužės mėnesį prasidės antrojo etapo darbai Vasario 16-osios gatvėje – šios gatvės sankryžoje su Žeimių gatve bus įrengiama nauja žiedinė sankryža. Šiame etape eismas sankryžoje bus uždarytas, automobiliai nukreipiami apylankomis. 

Po rekonstrukcijos Vasario 16-osios gatvė taps patogesnė ir saugesnė, atsiras daugiau pėsčiųjų perėjų. Šioje gatvėje, už Jonavos sporto centro, bus įrengta nauja automobilių stovėjimo aikštelė, daugiau vietų automobilių statymui bus įrengta prie daugiabučių namų.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: