Neatsakingi vairuotojai ir toliau nepraslysta pro jonaviečių akis - šįkart klausimą iškėlė elektromobilių vietose paliekami automobiliai, kurie varomi anaiptol ne elektros energija. 

,,Pastebiu, kad vairuotojai stato savo mašinas į vietas, kur kraunami elektromobiliai - tiek A. Kulviečio, tiek Chemikų gatvėse.  Norėjau pasiteirauti, ar galima taip daryti, jei elektromobiliai jose nepriparkuoti? Gal tie ženklai tik informaciniai?", - teiravosi skaitytojas Vilmantas, atsiuntęs ir nuotrauką.

Kaip paaiškino Jonavos rajono savivaldybės viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai, nuotraukoje matomas kelio ženklas reiškia, kad tai yra stovėjimo vieta skirta elektromobiliams ir kitoms elektros varikliais varomoms transporto priemonėms įkrauti.

,,Tai ne viešosios tvarkos pažeidimas, o kelių eismo taisyklių. Už šių taisyklių pažeidimą numatyta administracinė atsakomybė ANK 417 straipsnio 2 dalyje „Sustojimas ir stovėjimas vietose, kuriose pagal Kelių eismo taisykles draudžiama sustoti ir stovėti, sustojimas ir stovėjimas nesilaikant kelio ženklų ir ženklinimo reikalavimų, važiavimo tvarkos gyvenamosiose zonose ir kiemuose pažeidimas"", - teigia pareigūnai. 

Šio ženklo nepaisymas užtraukia baudą nuo trisdešimt iki devyniasdešimt eurų.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: